| Bilek Desteği | Yok |
| Işıklandırma | Yok |
| Genişlik | 444 mm |
| Uzunluk | 355 mm |
| Kalınlık | 3 mm |
| Kaydırmaz Ayaklar | Yok |
| Renk | Siyah |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 6940056138231 |
Ürün Adı: VPRO V-1000 Isıl İşlem Görmüş Poli-Fiber Yüzeyli Siyah Gaming Mouse Pad
Ürün Kodu: V-1000
| EAN | : | 6940056138231 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Renk | : | SIYAH |
| Bilek Desteği | : | Yok |
| Işıklandırma | : | Yok |
| Genişlik | : | 444 mm |
| Uzunluk | : | 355 mm |
| Kalınlık | : | 3 mm |
| Kaydırmaz Ayaklar | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!