Kingston 128GB microSDXC Canvas Select Plus 100R A1 C10 Card + Adapter
573,70 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
562,23 TL
(%2,00 havale indirimi)
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Marka | KINGSTON |
| Kapasite | 128 GB |
| Flaş kart çeşidi | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| UHS Hız Sınıfı | Class 1 (U1) |
| Video Hız Sınıfı | V10 |
| Desteklenen dosya sistemleri | exFAT |
| Ürün rengi | Siyah |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Titreşime dayanımlı, X ışını geçirmez |
| Uyumlu işletim sistemi | Android |
| Hafıza voltajı | 3.3 V |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Genişlik | 2,1 mm |
| Derinlik | 24 mm |
| Yükseklik | 32 mm |
| Ağırlık | 0,2 g |
| Hafıza adaptörü dahil | SD |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ambalaj genişliği | 5,59 mm |
| Ambalaj derinliği | 101,6 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 114,3 mm |
| Paket ağırlığı | 12,7 g |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| Ana karton genişliği | 114,3 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 120,7 mm |
| Ana karton uzunluğu | 94 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 362 g |
| Mastır karton başına miktar | 25 adet |
| Ağırlık | : | 0,2 g |
| Genişlik | : | 2,1 mm |
| Kapasite | : | 128 GB |
| Marka | : | Kingston |
| Yükseklik | : | 32 mm |
| Derinlik | : | 24 mm |
| Flaş kart çeşidi | : | MicroSDXC |
| Flaş bellek sınıfı | : | Sınıf 10 |
| UHS Hız Sınıfı | : | Class 1 (U1) |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | : | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | : | -25 - 85 °C |
| USB versiyonu | : | Tanımsız |
| Ürün rengi | : | Siyah |
| Paket başına miktar | : | 1 adet |
| Koruma özellikleri | : | şoka dayanıklı, Titreşime dayanımlı, X ışını geçirmez |
| Paket ağırlığı | : | 12,7 g |
| Ambalaj derinliği | : | 101,6 mm |
| Ambalaj yüksekliği | : | 114,3 mm |
| Ambalaj genişliği | : | 5,59 mm |
| Ana karton uzunluğu | : | 94 mm |
| Ana karton genişliği | : | 114,3 mm |
| Mastır karton ağırlığı | : | 362 g |
| Mastır karton uzunluğu | : | 120,7 mm |
| Mastır karton başına miktar | : | 25 adet |
| Menşe ülkesi | : | Çin |
| Dahili hafıza tipi | : | UHS-I |
| Uyumlu İşletim Sistemi | : | Android |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | : | 85235190 |
| Okuma hızı, ortam | : | 100 MB/s |
| Video Hız Sınıfı | : | V10 |
| Desteklenen dosya sistemleri | : | exFAT |
| Hafıza voltajı | : | 3.3 V |
| Hafıza adaptörü dahil | : | SD |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!