Kingston 128GB USB 3.2 Exodia DataTraveler (Black + Yellow)
448,97 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
439,99 TL
(%2,00 havale indirimi)
| Marka | KINGSTON |
| Kapasite | 128 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tak ve kullan | Evet |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 11, 10, macOS (v. 10.15.x +), Linux (v. 4.4 +), Chrome OS |
| Form faktörü | Şapka |
| Ürün rengi | Siyah, Sarı |
| Anahtarlık | Evet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 60 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 85 °C |
| Genişlik | 21 mm |
| Derinlik | 67,3 mm |
| Yükseklik | 10,1 mm |
| Ağırlık | 11 g |
| Ambalaj genişliği | 101,6 mm |
| Ambalaj derinliği | 10,9 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 114,3 mm |
| Paket ağırlığı | 18,14 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Mastır karton başına miktar | 25 adet |
| Ana karton genişliği | 120,7 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 171,4 mm |
| Ana karton uzunluğu | 114,3 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 627 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Ağırlık | : | 11 g |
| Genişlik | : | 21 mm |
| Kapasite | : | 128 GB |
| Form Faktörü | : | Şapka |
| Marka | : | Kingston |
| Yükseklik | : | 10,1 mm |
| Derinlik | : | 67,3 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | : | -20 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | : | 0 - 60 °C |
| USB versiyonu | : | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ürün rengi | : | Siyah, Sarı |
| Paket başına miktar | : | 1 adet |
| Tak ve kullan | : | Evet |
| Araç arayüzü | : | A tipi USB |
| Paket ağırlığı | : | 18,14 g |
| Ambalaj derinliği | : | 10,9 mm |
| Ambalaj yüksekliği | : | 114,3 mm |
| Ambalaj genişliği | : | 101,6 mm |
| Anahtarlık | : | Evet |
| Ana karton uzunluğu | : | 114,3 mm |
| Ana karton genişliği | : | 120,7 mm |
| Mastır karton ağırlığı | : | 627 g |
| Mastır karton uzunluğu | : | 171,4 mm |
| Mastır karton başına miktar | : | 25 adet |
| Menşe ülkesi | : | Çin |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | : | 84717070 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!