Kingston 16GB Fury D4 3000 CL15 KF430C15BB1/16
2.636,02 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
2.583,30 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2060196
Havale
2.583,30 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
2.233,92 TL + KDV
| Kategori | Masaüstü Bellek |
| Marka | Kingston |
| Üretici Kodu | KF430C15BB1/16 |
| Tipi | DDR4 |
| Arayüz | 288-Pin DIMM |
| Kapasite | 16GB |
| Hızı | 3000MHz |
| Erişim Zamanı | 32 ns |
| Gecikme Değerleri | [CL15] 15-17-17 |
| Çalışma Voltajı | 1.35V |
| Soğutucu | Var |
| Tipi | : | DDR4 |
| Kapasite | : | 16GB |
| Marka | : | Kingston |
| Kategori | : | Masaüstü Bellek |
| Üretici Kodu | : | KF430C15BB1/16 |
| Arayüz | : | 288-Pin DIMM |
| Hızı | : | 3000MHz |
| Erişim Zamanı | : | 32 ns |
| Gecikme Değerleri | : | [CL15] 15-17-17 |
| Çalışma Voltajı | : | 1.35V |
| Soğutucu | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!