| Marka | KINGSTON |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 4,1 TB |
| Standart bağlantı | PCI Express 4.0 |
| Hafıza tipi | 3D TLC |
| NVMe | Evet |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| Okuma hızı, ortam | 7000 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 7000 MB/s |
| Rastgele oku (4KB) | 1000000 IOPS |
| Rastgele yaz (4KB) | 1000000 IOPS |
| Kontrolör tipi | Phison E18 |
| MTBF aralığı | 1800000 Saat |
| TBW sınıfı | 3200 |
| Enerji tüketimi (okuma) | 2,7 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | 10,2 W |
| Güç tüketimi (ortalama) | 0,36 W |
| Power consumption (idle) | 0,005 W |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 22 mm |
| Yükseklik | 3,5 mm |
| Ağırlık | 9,7 g |
| Ambalaj genişliği | 129,5 mm |
| Ambalaj derinliği | 8,4 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 184,2 mm |
| Paket ağırlığı | 34 g |
| Menşe ülkesi | Çin, Tayvan |
| Ana karton genişliği | 135,9 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 203,2 mm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Ana karton uzunluğu | 69,9 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 418,3 g |
| Mastır karton başına miktar | 10 adet |
| Soğutma türü | Soğutucu |
| Ağırlık | : | 9,7 g |
| Genişlik | : | 80 mm |
| Marka | : | Kingston |
| Yükseklik | : | 3,5 mm |
| Derinlik | : | 22 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | : | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | : | 0 - 70 °C |
| Paket ağırlığı | : | 34 g |
| Ambalaj derinliği | : | 8,4 mm |
| Ambalaj yüksekliği | : | 184,2 mm |
| Ambalaj genişliği | : | 129,5 mm |
| Ana karton uzunluğu | : | 69,9 mm |
| Ana karton genişliği | : | 135,9 mm |
| Mastır karton ağırlığı | : | 418,3 g |
| Mastır karton uzunluğu | : | 203,2 mm |
| Mastır karton başına miktar | : | 10 adet |
| Menşe ülkesi | : | Çin, Tayvan |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | : | 84717070 |
| Standart bağlantı | : | PCI Express 4.0 |
| SSD form faktörü | : | M.2 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | : | 4,1 TB |
| Hafıza tipi | : | 3D TLC |
| NVMe | : | Evet |
| Bileşen | : | Bilgisayar / laptop |
| Okuma hızı, ortam | : | 7000 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | : | 7000 MB/s |
| MTBF aralığı | : | 1800000 Saat |
| Power consumption (idle) | : | 0,005 W |
| Enerji tüketimi (okuma) | : | 2,7 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | : | 10,2 W |
| Rastgele oku (4KB) | : | 1000000 IOPS |
| Rastgele yaz (4KB) | : | 1000000 IOPS |
| TBW sınıfı | : | 3200 |
| Güç tüketimi (ortalama) | : | 0,36 W |
| Kontrolör tipi | : | Phison E18 |
| Soğutma türü | : | Soğutucu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!