Kingston 64GB USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Kyson
448,97 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
439,99 TL
(%2,00 havale indirimi)
| Marka | KINGSTON |
| Kapasite | 64 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 200 MB/s |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Form faktörü | Kapaksız |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Anahtarlık | Evet |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 60 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 85 °C |
| Genişlik | 12,6 mm |
| Derinlik | 39 mm |
| Yükseklik | 4,9 mm |
| Ağırlık | 4 g |
| Ambalaj genişliği | 101,6 mm |
| Ambalaj derinliği | 56 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 114,3 mm |
| Paket ağırlığı | 14,14 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Mastır karton başına miktar | 25 adet |
| Ana karton genişliği | 114,3 mm |
| Mastır karton uzunluğu | 120,7 mm |
| Ana karton uzunluğu | 94 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 403,85 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Menşe ülkesi | Çin |
| Ağırlık | : | 4 g |
| Parmak İzi Okuyucu | : | Hayır |
| Genişlik | : | 12,6 mm |
| Kapasite | : | 64 GB |
| Form Faktörü | : | Kapaksız |
| Marka | : | Kingston |
| Yükseklik | : | 4,9 mm |
| Derinlik | : | 39 mm |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | : | -20 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | : | 0 - 60 °C |
| USB versiyonu | : | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ürün rengi | : | Gümüş |
| Paket başına miktar | : | 1 adet |
| Araç arayüzü | : | A tipi USB |
| PIN-güvenlikli erişim | : | Hayır |
| Paket ağırlığı | : | 14,14 g |
| Ambalaj derinliği | : | 56 mm |
| Ambalaj yüksekliği | : | 114,3 mm |
| Ambalaj genişliği | : | 101,6 mm |
| Anahtarlık | : | Evet |
| Ana karton uzunluğu | : | 94 mm |
| Ana karton genişliği | : | 114,3 mm |
| Mastır karton ağırlığı | : | 403,85 g |
| Mastır karton uzunluğu | : | 120,7 mm |
| Mastır karton başına miktar | : | 25 adet |
| Menşe ülkesi | : | Çin |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | : | 84717070 |
| Okuma hızı, ortam | : | 200 MB/s |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!