Kingston 8GB 2666 DDR4 KVR26N19S8/8
810,80 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
794,58 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2050801
Havale
794,58 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
675,67 TL + KDV
| Kategori | Masaüstü Bellek |
| Marka | Kingston |
| Tipi | DDR4 |
| Kapasite | 8GB |
| Arayüz | 288-Pin DIMM |
| Hızı | 2666MHz |
| Erişim Zamanı | CL19 |
| Gecikme Değerleri | 19-19-19 |
| Çalışma Voltajı | 1.2V |
| Soğutucu | Yok |
| Garanti Yılı | 2 Yıl |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Tipi | : | DDR4 |
| Kapasite | : | 8GB |
| Marka | : | Kingston |
| Kategori | : | Masaüstü Bellek |
| Model Dosya | : | a href="https://www.kingston.com/dataSheets/KVR26N19S8_8.pdf"target="_blank"Ek Döküman/a |
| Garanti Yılı | : | 2 Yıl |
| Arayüz | : | 288-Pin DIMM |
| Hızı | : | 2666MHz |
| Erişim Zamanı | : | CL19 |
| Gecikme Değerleri | : | 19-19-19 |
| Çalışma Voltajı | : | 1.2V |
| Soğutucu | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!