Kingston 8GB HyperX D4 3200 RGB HX432C16FB3A/8
1.391,67 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
1.363,84 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2055299
Havale
1.363,84 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
1.179,38 TL + KDV
| Kategori | Masaüstü Bellek |
| Marka | Kingston |
| Tipi | DDR4 |
| Arayüz | 288-Pin DIMM |
| Kapasite | 8GB |
| Hızı | 3200MHz |
| Erişim Zamanı | 32ns |
| Gecikme Değerleri | [CL16] 16-18-18 |
| Çalışma Voltajı | 1.2V |
| Soğutucu | Var |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Tipi | : | DDR4 |
| Kapasite | : | 8GB |
| Marka | : | Kingston |
| Kategori | : | Masaüstü Bellek |
| Model Dosya | : | a href="https://www.kingston.com/dataSheets/HX432C16FB3A_8.pdf" target="_blank"Ek Döküman/a |
| Arayüz | : | 288-Pin DIMM |
| Hızı | : | 3200MHz |
| Erişim Zamanı | : | 32ns |
| Gecikme Değerleri | : | [CL16] 16-18-18 |
| Çalışma Voltajı | : | 1.2V |
| Soğutucu | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!