| Kategori | Dahili SSD |
| Marka | Kingston |
| Arayüz | 2.5" SATA |
| Kapasite | 960GB |
| Arabirim | SATA |
| Okuma/Yazma | 555MBs/525MBs |
| Boyut | 69.9mm x 100mm x 7mm |
| Model Dosya | Ek Döküman |
| Arabirim | : | SATA |
| Boyut | : | 69.9mm x 100mm x 7mm |
| Kapasite | : | 960GB |
| Marka | : | Kingston |
| Kategori | : | Dahili SSD |
| Okuma/Yazma | : | 555MBs/525MBs |
| Model Dosya | : | a href="https://www.kingston.com/datasheets/dc500r-m_us.pdf" target="_blank"Ek Döküman/a |
| Arayüz | : | 2.5" SATA |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!