KC600 512GB 2.5 inç SATA III SSD
| Kapasite | 512 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | 550MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | 500MB/s |
| Arabirim | SATA 3 (6 GB/s) |
| Disk Tipi | 2.5 INÇ |
| İncelik | 7 mm |
| Rastgele Okuma Hızı | 90K IOPS |
| Rastgele Yazma Hızı | 80K IOPS |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 740617300253 |
Ürün Adı: KINGSTON SKC600-512G KC600 512GB 2.5 inç SATA III SSD
Ürün Kodu: SKC600-512G
| EAN | : | 740617300253 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Arabirim | : | SATA 3 (6 GB/s) |
| Kapasite | : | 512 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | : | 550MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | : | 520MB/s |
| Disk Tipi | : | 2.5 INÇ |
| İncelik | : | 7 mm |
| Rastgele Okuma Hızı | : | 90K IOPS |
| Rastgele Yazma Hızı | : | 80K IOPS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!