Kingston KC600 1TB mSATA SATA III SSD
| Kapasite | 1 TB |
| Sıralı Okuma Hızı | 550MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | 520MB/s |
| Arabirim | SATA 3 (6 GB/s) |
| Disk Tipi | MSATA |
| İncelik | 3.80 mm |
| Rastgele Okuma Hızı | 90K IOPS |
| Rastgele Yazma Hızı | 80K IOPS |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 740617316032 |
Ürün Adı: KINGSTON SKC600MS-1024G KC600 1TB mSATA SATA III SSD
Ürün Kodu: SKC600MS-1024G
| EAN | : | 740617316032 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Arabirim | : | SATA 3 (6 GB/s) |
| Kapasite | : | 1 TB |
| Sıralı Okuma Hızı | : | 550MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | : | 520MB/s |
| Disk Tipi | : | MSATA |
| İncelik | : | 3.80 mm |
| Rastgele Okuma Hızı | : | 90K IOPS |
| Rastgele Yazma Hızı | : | 80K IOPS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!