Kingston UV500 katı hal sürücüsü, mekanik sabit disk sürücülere göre
müthiş açılış, yükleme ve transfer süreleri ile sisteminizin tepki
süresini önemli ölçüde iyileştirir.
Günlük işlerinize güç katmak ve
üretkenliğinizi artırmak için bir Marvell 88SS1074 denetleyici ve 3D
NAND Flash teknolojisini kullanmaktadır. Masaüstü bilgisayarlar, küçük
form faktörlü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar için idealdir.
müthiş açılış, yükleme ve transfer süreleri ile sisteminizin tepki
süresini önemli ölçüde iyileştirir.
Günlük işlerinize güç katmak ve
üretkenliğinizi artırmak için bir Marvell 88SS1074 denetleyici ve 3D
NAND Flash teknolojisini kullanmaktadır. Masaüstü bilgisayarlar, küçük
form faktörlü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar için idealdir.
| Kapasite | 120 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | 500MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | 320MB/s |
| Arabirim | SATA 3 (6 GB/s) |
| Disk Tipi | 2.5 INÇ |
| İncelik | 7 mm |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 740617273823 |
Ürün Adı: KINGSTON SUV500-120G 120GB UV500 Sata 3.0 500-320MB/s 7MM 2.5" Flash SSD
Ürün Kodu: SUV500-120G
| EAN | : | 740617273823 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Arabirim | : | SATA 3 (6 GB/s) |
| Kapasite | : | 120 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | : | 500MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | : | 320MB/s |
| Disk Tipi | : | 2.5 INÇ |
| İncelik | : | 7 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!