| Kategori | Dahili SSD |
| Marka | Kioxia |
| Boyut | 2.5" |
| Üretici Kodu | LTC10Z480GG8 |
| Arabirim | SATA |
| Kapasite | 480GB |
| Okuma/Yazma | Okuma: 555MB/s ~ Yazma: 540MB/s |
| Boyut | Yükseklik: 7.20 mm x Genişlik: 70.10 mm x Derinlik: 100.45 mm |
| Arabirim | : | SATA |
| Boyut | : | 2.5" |
| Kapasite | : | 480GB |
| Marka | : | Kioxia |
| Kategori | : | Dahili SSD |
| Okuma/Yazma | : | Okuma: 555MB/s ~ Yazma: 540MB/s |
| Üretici Kodu | : | LTC10Z480GG8 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!