İç mekan kullanımına uygundur, IP20 Koruma sınıfı, gece gündüz sensörlü,
karanlığı algıladığında otomatik olarak açılır,3000 Kelvin,Sarı ışık,3
Lümen,25.000 Saat kullanım ömrü,
karanlığı algıladığında otomatik olarak açılır,3000 Kelvin,Sarı ışık,3
Lümen,25.000 Saat kullanım ömrü,
| Bluetooth Sürümü | Yok |
| Güç | 14W |
| Güç Girişi | DC 12V / 1A |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ 40 °C |
| Ayarlanabilir Parlaklık | Var |
| Ayarlanabilir Renk | Var |
| Renk | Sarı |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4058075227934 |
Ürün Adı: LEDVANCE 4058075227934 Slim Gece Lambası Sensörlü
Ürün Kodu: 4058075227934
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Renk | : | Sarı |
| Güç Girişi | : | DC 12V / 1A |
| Güç | : | 14W |
| Bluetooth Sürümü | : | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | : | -10 °C ~ 40 °C |
| Ayarlanabilir Parlaklık | : | Var |
| Ayarlanabilir Renk | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!