İç mekan kullanımına uygundur IP20 Koruma sınıfı gece gündüz sensörlü
karanlığı algıladığında otomatik olarak açılır Sarı Kırmızı Yeşil Mavi
ışık alternatifi 25.000 Saat kullanım ömrü
karanlığı algıladığında otomatik olarak açılır Sarı Kırmızı Yeşil Mavi
ışık alternatifi 25.000 Saat kullanım ömrü
| Bluetooth Sürümü | Yok |
| Güç | 14W |
| Güç Girişi | DC 12V / 1A |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ 40 °C |
| Ayarlanabilir Parlaklık | Var |
| Ayarlanabilir Renk | Var |
| Renk | Sarı |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4058075266841 |
Ürün Adı: LEDVANCE 4058075266841 Shine Gece Lambası Rgb
Ürün Kodu: 4058075266841
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Renk | : | Sarı |
| Güç Girişi | : | DC 12V / 1A |
| Güç | : | 14W |
| Bluetooth Sürümü | : | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | : | -10 °C ~ 40 °C |
| Ayarlanabilir Parlaklık | : | Var |
| Ayarlanabilir Renk | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!