16 Milyon renk seçeneği, wi-fi ile uzaktan kontrol, uygulama üzerinden
değiştirilebilir fonksiyon seçenekleri, E27 Duy, 300 Lümen
değiştirilebilir fonksiyon seçenekleri, E27 Duy, 300 Lümen
| Bluetooth Sürümü | Yok |
| Güç | 4.5W |
| Güç Girişi | DC 12V / 1A |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ 40 °C |
| Ayarlanabilir Parlaklık | Var |
| Ayarlanabilir Renk | Var |
| Renk | Siyah |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4058075619012 |
Ürün Adı: LEDVANCE 4058075619012 Smart LED Wifi Klasi·k Flament 4.5W
Ürün Kodu: 4058075619012
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Renk | : | SIYAH |
| Güç Girişi | : | DC 12V / 1A |
| Güç | : | 4.5W |
| Bluetooth Sürümü | : | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | : | -10 °C ~ 40 °C |
| Ayarlanabilir Parlaklık | : | Var |
| Ayarlanabilir Renk | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!