Şarjlı Led Lamba, 6500 Kelvin, Beyaz ışık, E27 Duy, 806 Lümen, 10.000
saat kullanım ömrü
saat kullanım ömrü
| Bluetooth Sürümü | Yok |
| Güç | 14W |
| Güç Girişi | DC 12V / 1A |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ 40 °C |
| Ayarlanabilir Parlaklık | Var |
| Ayarlanabilir Renk | Var |
| Renk | Beyaz |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4099854102431 |
Ürün Adı: OSRAM 4099854102431 Şarjli LEDlamba 8W Beyaz Işık
Ürün Kodu: 4099854102431
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Renk | : | BEYAZ |
| Güç Girişi | : | DC 12V / 1A |
| Güç | : | 14W |
| Bluetooth Sürümü | : | Yok |
| Çalışma Sıcaklığı | : | -10 °C ~ 40 °C |
| Ayarlanabilir Parlaklık | : | Var |
| Ayarlanabilir Renk | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!