| Marka | LG |
| Ekran boyutu | 80 cm (31.5") |
| Ekran çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Yerel açı oranı | 16:9 |
| Görüntüleme teknolojisi | LED |
| Dokunmatik ekran | Hayır |
| HD türü | Full HD kalitesi |
| Panel tipi | IPS |
| Ekran şekli | Düz |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Maksimum yenileme hızı | 60 Hz |
| Görüntülenen renk sayısı | 16.7 milyon renk |
| Ekran parlaklığı (tipik) | 250 cd/m² |
| Yenileme yanıt süresi | 1 ms |
| Görüntüleme açısı, yatay | 178° |
| Görüntüleme açısı, dikey | 178° |
| Piksel aralığı | 0,363 x 0,363 mm |
| Diagonal ekran boyutu | 80,04 cm |
| NTSC kapsaması (tipik) | 72% |
| AMD FreeSync | Evet |
| Titreşimsiz teknoloji | Evet |
| Pazar konumlandırması | Oyun |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| HDMI | Evet |
| Kulaklık çıkışı | Evet |
| VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı | 1 |
| HDMI port sayısı | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| DisplayPort versiyonu | 1.2 |
| VESA montajı | Evet |
| Pano montaj arabirimi | 100 x 100 mm |
| Eğim ayarı | Evet |
| Enerji verimlilik sınıfı (SDR) | E |
| 1000 saatlik enerji tüketimi (SDR) | 24 kWh |
| Güç tüketimi | 25 W |
| Güç tüketimi, etkin | 0,5 W |
| Güç tüketimi (maksimum) | 27 W |
| Güç tüketimi, kapalı | 0,3 W |
| AC girdi voltajı | 100 - 240 V |
| AC girdi frekansı | 50 - 60 Hz |
| Enerji verimliliği ölçeği | A dan G ye |
| Pakete dahil kablolar | HDMI |
| Genişlik (ayaklı) | 729,4 mm |
| Derinlik (Ayaklı) | 224,8 mm |
| Yükseklik (ayaklı) | 513,3 mm |
| Ağırlık (standı ile birlikte) | 6,9 kg |
| Genişlik (standsız | 729,4 mm |
| Derinlik (standsız) | 41,9 mm |
| Dokunmatik Ekran | : | Hayır |
| Ekran Boyutu | : | 80 cm (31.5") |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 x 1080 Piksel |
| HDMI | : | Evet |
| Kontrast Oranı | : | 1000:1 |
| Kulaklık Çıkışı | : | Evet |
| Marka | : | LG |
| Güç tüketimi | : | 25 W |
| Maksimum yenileme hızı | : | 60 Hz |
| Ekran şekli | : | Düz |
| Görüntülenen renk sayısı | : | 16.7 milyon renk |
| Ürün rengi | : | Siyah, Kırmızı |
| Pakete dahil kablolar | : | HDMI |
| HD türü | : | Full HD kalitesi |
| Yerel açı oranı | : | 16:9 |
| Görüntüleme açısı, yatay | : | 178° |
| Görüntüleme açısı, dikey | : | 178° |
| Görüntüleme teknolojisi | : | LED |
| Panel tipi | : | IPS |
| Pazar konumlandırması | : | Oyun |
| DisplayPort | : | 1 |
| AC girdi voltajı | : | 100 - 240 V |
| Diagonal ekran boyutu | : | 80,04 cm |
| HDMI port sayısı | : | 1 |
| Güç tüketimi, etkin | : | 0,5 W |
| Güç tüketimi, kapalı | : | 0,3 W |
| AC girdi frekansı | : | 50 - 60 Hz |
| Ekran parlaklığı (tipik) | : | 250 cd/m² |
| Yenileme yanıt süresi | : | 1 ms |
| Piksel aralığı | : | 0,363 x 0,363 mm |
| AMD FreeSync | : | Evet |
| DisplayPort versiyonu | : | 1.2 |
| VESA montajı | : | Evet |
| Pano montaj arabirimi | : | 100 x 100 mm |
| Eğim ayarı | : | Evet |
| Enerji verimlilik sınıfı (SDR) | : | E |
| 1000 saatlik enerji tüketimi (SDR) | : | 24 kWh |
| Enerji verimliliği ölçeği | : | A’dan G’ye |
| Genişlik (ayaklı) | : | 729,4 mm |
| Derinlik (Ayaklı) | : | 224,8 mm |
| Yükseklik (ayaklı) | : | 513,3 mm |
| Ağırlık (standı ile birlikte) | : | 6,9 kg |
| Titreşimsiz teknoloji | : | Evet |
| NTSC kapsaması (tipik) | : | 72% |
| VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı | : | 1 |
| Genişlik (standsız | : | 729,4 mm |
| Güç tüketimi (maksimum) | : | 27 W |
| Derinlik (standsız) | : | 41,9 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!