| Kategori | Kulaklık - Mikrofon |
| Marka | Logitech |
| Frekans Aralığı | Kulaklık: 20 Hz - 20.000 Hz Mikrofon: 100 Hz - 10.000 Hz |
| Hassasiyet | -40 dBV/Pa +/- 3 dB |
| Kablo Uzunluğu | 1,8 m |
| Ses Kontrol | Yok |
| Bağlantı | USB |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Bağlantı | : | USB |
| Kablo Uzunluğu | : | 1,8 m |
| Marka | : | Logitech |
| Kategori | : | Kulaklık - Mikrofon |
| Model Link | : | a href="http://www.logitech.com/tr-tr/product/usb-headset-h340"target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Frekans Aralığı | : | Kulaklık: 20 Hz – 20.000 Hz Mikrofon: 100 Hz – 10.000 Hz |
| Hassasiyet | : | -40 dBV/Pa +/- 3 dB |
| Ses Kontrol | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!