| Kategori | Hoparlör |
| Marka | Logitech |
| Kontrol Düğmeleri | Açma kapama ses yükseltme alçaltma tek potans |
| Ses Giriş/Çıkış Yuvaları | 2 x 3.5 mm Jack |
| Ebatlar | Yükseklik: 151.5 mm x Genişlik: 84.5 mm x Derinlik: 76 mm |
| Bileşen Sayısı | 2 |
| Bağlantı Birimi | 3.5 mm Jack |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Marka | : | Logitech |
| Kategori | : | Hoparlör |
| Model Link | : | a href="http://www.logitech.com/tr-tr/product/multimedia-speakers-z150"target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Kontrol Düğmeleri | : | Açma kapama ses yükseltme alçaltma tek potans |
| Ebatlar | : | Yükseklik: 151.5 mm x Genişlik: 84.5 mm x Derinlik: 76 mm |
| Bağlantı Birimi | : | 3.5 mm Jack |
| Ses Giriş/Çıkış Yuvaları | : | 2 x 3.5 mm Jack |
| Bileşen Sayısı | : | 2 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!