| Kategori | Hoparlör |
| Marka | Logitech |
| Çıkış Gücü PMPO | 3 W |
| Ses Giriş/Çıkış Yuvaları | 3,5 mm giriş x 2 |
| Ebatlar | 151.5 mm x 84.5 mm x 76 mm |
| Kontrol Panel | Sağ hoparlörde güç ve ses denetimleri |
| Kullanım Alanları | Kulaklık girişi (3,5 mm) olan aşağıdaki tüm aygıtlarla çalışır |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Marka | : | Logitech |
| Kategori | : | Hoparlör |
| Model Link | : | a href="https://www.logitech.com/tr-tr/product/multimedia-speakers-z150"target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Ebatlar | : | 151.5 mm x 84.5 mm x 76 mm |
| Ses Giriş/Çıkış Yuvaları | : | 3,5 mm giriş x 2 |
| Kullanım Alanları | : | Kulaklık girişi (3,5 mm) olan aşağıdaki tüm aygıtlarla çalışır |
| Çıkış Gücü PMPO | : | 3 W |
| Kontrol Panel | : | Sağ hoparlörde güç ve ses denetimleri |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!