Ci-8750H/32G/512+1T/8G/17.3/DOS
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | INTEL CI7-8750H 2,20GHZ |
| Ekran Boyutu (Inch) | 17,3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce RTX 2070 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| DIMM Slot Sayısı | 2 Slots |
| Maks. RAM Kapasitesi | 32GB |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4719072618476 |
Ürün Adı: MSI Ci-8750H/32G/512+1T/8G/17.3/DOS GE75_8SF_240XTR
Ürün Kodu: GE75_8SF_240XTR
| EAN | : | 4719072618476 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | INTEL CI7-8750H 2,20GHZ |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce RTX 2070 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| Ekran Boyutu (Inch) | : | 17,3 |
| Maks. RAM Kapasitesi | : | 32GB |
| DIMM Slot Sayısı | : | 2 Slots |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!