Ci-8750H/64G/512GB+1T/8G/17.3/DOS
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | INTEL CI7-8750H 2,20GHZ |
| Ekran Boyutu (Inch) | 17,3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce RTX 2080 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Maks. RAM Kapasitesi | 64GB |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4719072622770 |
Ürün Adı: MSI Ci-8750H/64G/512GB+1T/8G/17.3/DOS GT75_8SG_208XTR
Ürün Kodu: GT75_8SG_208XTR
| EAN | : | 4719072622770 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | INTEL CI7-8750H 2,20GHZ |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce RTX 2080 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| Ekran Boyutu (Inch) | : | 17,3 |
| Maks. RAM Kapasitesi | : | 64GB |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!