MSI GeForce GTX 1050TI 4GB Aero Itx OCV1 GD5 128B
6.916,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
6.778,56 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2051845
Havale
6.778,56 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
5.861,78 TL + KDV
| Kategori | Nvidia Ekran Kartı |
| Marka | MSI |
| Grafik İşlemci | GeForce GTX1000 Serisi |
| CUDA Çekirdeği | 768 Units |
| Grafik Hızı | 1455 / 1341 MHz |
| Grafik Bellek | 4GB |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Bellek Arayüzü | 128 Bit |
| Low Profile | Yok |
| Soğutma Sistemi | Fanlı |
| Directx Desteği | 12 |
| OpenGL Sürümü | 4.5 |
| HDMI Çıkış | 1x HDMI 2.0b |
| DVI Çıkış | 1x DL-DVI-D |
| Display Port | 1x DisplayPort 1.4 |
| HDCP/HDTV | 2.2 |
| Güç Gereksinimi | 75 W Önerilen Psu 300 W |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| Display Port | : | 1x DisplayPort 1.4 |
| Grafik İşlemci | : | GeForce GTX1000 Serisi |
| Bellek Arayüzü | : | 128 bit |
| Bellek Tipi | : | DDR5 |
| Güç Gereksinimi | : | 75 W Önerilen Psu 300 W |
| Marka | : | MSI |
| Kategori | : | Nvidia Ekran Kartı |
| Model Link | : | a href="https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1050-Ti-AERO-ITX-4G-OC/Specification"target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Grafik Bellek | : | 4GB |
| Low Profile | : | Yok |
| Soğutma Sistemi | : | Fanlı |
| Directx Desteği | : | 12 |
| OpenGL Sürümü | : | 4.5 |
| CUDA Çekirdeği | : | 768 Units |
| HDMI Çıkış | : | 1x HDMI 2.0b |
| DVI Çıkış | : | 1x DL-DVI-D |
| Grafik Hızı | : | 1455 / 1341 MHz |
| HDCP/HDTV | : | 2.2 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!