MSI i7-8750H 32GB 256GB SSD+1TB GTX1060-6GB 15.6'' Win 10 Notebook GS63_8RE-038TR
132.423,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
129.775,42 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
GS63_8RE-038TR
Havale
129.775,42 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
112.223,64 TL + KDV
MSI NB GS63 STEALTH 8RE-038TR I7-8750H 32GB DDR4 GTX1060 GDDR5 6GB
256GB SSD+1TB 15,6 FHD 120Hz 3ms W10U
256GB SSD+1TB 15,6 FHD 120Hz 3ms W10U
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci7-8750H 2.20 GHz |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce GTX 1060 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 6GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 5400 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 32GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| mDP (mini Display Port) | Var |
| USB 3.1 | Var |
| USB 2.0 | Var |
| Bluetooth | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4719072578930 |
Ürün Adı: MSI i7-8750H 32GB 256GB SSD+1TB GTX1060-6GB 15.6" Win 10 Notebook GS63_8RE-038TR
Ürün Kodu: GS63_8RE-038TR
| EAN | : | 4719072578930 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci7-8750H 2.20 GHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Yok |
| Ekran Boyutu | : | 15,6" |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Tipi | : | Harici Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce GTX 1060 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 6GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 5400 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 32GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Home |
| mDP (mini Display Port) | : | Var |
| USB 2.0 | : | Var |
| Bluetooth | : | VAR |
| Wi-Fi | : | Var |
| USB 3.1 | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!