MSI i7-8750H 16GB 512GB SSD 8GB 15.6'' Win 10 H Gaming Notebook GS65_8RF-086TR
150.885,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
147.868,18 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
GS65_8RF-086TR
Havale
147.868,18 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
127.869,41 TL + KDV
MSI NB GS65 STEALTH THIN 8RF-086TR I7-8750H 16GB DDR4 GTX1070 GDDR5 8GB
512GB SSD 15.6 FHD 144Hz 7ms W10
512GB SSD 15.6 FHD 144Hz 7ms W10
| İşlemci Ailesi | 7.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | INTEL CI7-8750H 2,20GHZ |
| Ekran Boyutu (Inch) | 15,6 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce GTX 1070 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 512GB |
| İşletim Sistemi | Windows 10 |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| Maks. RAM Kapasitesi | 16GB |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4719072570125 |
Ürün Adı: MSI i7-8750H 16GB 512GB SSD 8GB 15.6'' Win 10 H Gaming Notebook GS65_8RF-086TR
Ürün Kodu: GS65_8RF-086TR
| EAN | : | 4719072570125 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 7.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | INTEL CI7-8750H 2,20GHZ |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce GTX 1070 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 512GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 |
| Ekran Boyutu (Inch) | : | 15,6 |
| Maks. RAM Kapasitesi | : | 16GB |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!