MSI i7-8750H 32GB 256GB SSD+1TB 8GB 17.3'' Free DOS Gaming Notebook GS73_8RF-034XTR
147.808,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
144.852,72 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
GS73_8RF-034XTR
Havale
144.852,72 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
125.261,78 TL + KDV
MSI NB GS73 STEALTH 8RF-034XTR I7-8750H 32GB DDR4 GTX1070 GDDR5 8GB
256GB SSD+1TB 17.3 FHD 120Hz 3ms DOS
256GB SSD+1TB 17.3 FHD 120Hz 3ms DOS
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | INTEL CI7-8750G 4,10GHZ |
| Ekran Boyutu (Inch) | 17,3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce GTX 1070 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 5400 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| DIMM Slot Sayısı | 2 Slots |
| Maks. RAM Kapasitesi | 32GB |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4719072570088 |
Ürün Adı: MSI i7-8750H 32GB 256GB SSD+1TB 8GB 17.3'' Free DOS Gaming Notebook GS73_8RF-034XTR
Ürün Kodu: GS73_8RF-034XTR
| EAN | : | 4719072570088 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | INTEL CI7-8750G 4,10GHZ |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce GTX 1070 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 8GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 5400 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| Ekran Boyutu (Inch) | : | 17,3 |
| Maks. RAM Kapasitesi | : | 32GB |
| DIMM Slot Sayısı | : | 2 Slots |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!