Cİ7-7700HQ 8GB 128GB SSD+1TB 4GB GTX1050 17.3" DOS
| İşlemci Ailesi | 7.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | INTEL CI7-7700HQ 2.8GHZ |
| Ekran Boyutu (Inch) | 17,3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | GeForce GTX 1050 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | 4GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | 128GB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anakart Chipseti | Intel HM175 |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| DIMM Slot Sayısı | 2 Slots |
| Maks. RAM Kapasitesi | 32GB |
| SSD | 1x M.2 SSD Slot |
| HDD | 1x 2.5" SATA HDD |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4719072544652 |
Ürün Adı: MSI i7-7700HQ 8GB 128GB SSD+1TB 4GB 17.3" Free DOS Gaming Notebook
Ürün Kodu: PE72_7RD-1229XTR
| EAN | : | 4719072544652 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 7.Nesil Intel Ci7 |
| İşlemci Modeli | : | INTEL CI7-7700HQ 2.8GHZ |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1920X1080 |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | GeForce GTX 1050 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | 4GB |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 128GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | FreeDOS |
| Ekran Boyutu (Inch) | : | 17,3 |
| Maks. RAM Kapasitesi | : | 32GB |
| Anakart Chipseti | : | Intel HM175 |
| DIMM Slot Sayısı | : | 2 Slots |
| SSD | : | 1x M.2 SSD Slot |
| HDD | : | 1x 2.5" SATA HDD |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!