MSI VGA GEFORCE GT 1030 2GHD4 LP OC GT1030 2GB DDR4 64B DX12 PCIE 3.0 X16 (1 GT10302GHD4LPOC
5.551,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
5.440,86 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
GT10302GHD4LPOC
Havale
5.440,86 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
4.705,00 TL + KDV
VGA GEFORCE GT 1030 2GHD4 LP OC GT1030 2GB DDR4 64B DX12 PCIE 3.0 X16
(1XHDMI 1XDP)
(1XHDMI 1XDP)
| İşlemci Tipi | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | GT 1030 |
| Bellek Arayüzü | 64 bit |
| Ram (Sistem Belleği) | 2 GB |
| Bellek Tipi | DDR3 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | Yok |
| DVI-I | Yok |
| DP (Display Port) | 1 |
| mDP (mini Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | Yok |
| Güç Gereksinimi | 300W |
| Sıvı Soğutma | Yok |
| Çekirdek Hızı Aralığı | 1500 MHz => |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | 5.000 - 10.000 |
| Form Faktör | LP (Low Profile) |
| Ekran Kartı Fan Sayısı | Fansız |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4719072561420 |
Ürün Adı: MSI VGA GEFORCE GT 1030 2GHD4 LP OC GT1030 2GB DDR4 64B DX12 PCIE 3.0 X16 (1 GT10302GHD4LPOC
Ürün Kodu: GT10302GHD4LPOC
| EAN | : | 4719072561420 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 2 GB |
| HDMI | : | 1 |
| mDP (mini Display Port) | : | Yok |
| DP (Display Port) | : | 1 |
| VGA (Analog D-Sub) | : | Yok |
| İşlemci Tipi | : | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | : | GT 1030 |
| Bellek Arayüzü | : | 64 bit |
| Bellek Tipi | : | DDR3 |
| DVI-D | : | Yok |
| DVI-I | : | Yok |
| Sıvı Soğutma | : | Yok |
| Çekirdek Hızı Aralığı | : | 1500 MHz = |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | : | 5.000 - 10.000 |
| Form Faktör | : | LP (Low Profile) |
| Ekran Kartı Fan Sayısı | : | Fansız |
| Güç Gereksinimi | : | 300W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!