Newland HR1060 Barkod Okuyucu CCD Usb (Ayaksız)
1.305,37 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
1.279,26 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2050763
Havale
1.279,26 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
1.106,25 TL + KDV
| Kategori | CCD Okuyucu |
| Marka | Newland |
| Üretici Kodu | HR1060 |
| Bağlantı | USB |
| Tarama Hızı | 300 tarama/saniye |
| Azami Okuma mesafesi | 35 - 500 mm |
| Güç | Giriş Voltajı: AC100~240V, 50~60Hz Çıkış: 5VDC, 1,5A |
| Boyutlar / Ağırlık | 71 x 156 x 95mm, 105gr |
| Tarama Hızı | : | 300 tarama/saniye |
| Bağlantı | : | USB |
| Güç | : | Giriş Voltajı: AC100~240V, 50~60HzbrÇıkış: 5VDC, 1,5A |
| Marka | : | Newland |
| Kategori | : | CCD Okuyucu |
| Üretici Kodu | : | HR1060 |
| Boyutlar / Ağırlık | : | 71 x 156 x 95mm, 105gr |
| Azami Okuma mesafesi | : | 35 - 500 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!