DELL N040O5060MTTR_UBU OptiPlex 5060 MT Ci5-8500 3.00 GHz 8GB 256GB SSD Ubuntu
34.492,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
33.803,04 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
N040O5060MTTR_UBU
Havale
33.803,04 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
29.231,27 TL + KDV
Opti 5060 MT/Core i5-8500/8GB/256GB SSD/Intel UHD 630/DVD
RW/Kb/Mouse/260W/Ubuntu [n040o5060mttr_UBU]
RW/Kb/Mouse/260W/Ubuntu [n040o5060mttr_UBU]
| İşlemci Ailesi | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-8500 3.00 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2666 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | N040O5060MTTR-UBU,N040O5060MTTRUBU |
Ürün Adı: DELL N040O5060MTTR_UBU OptiPlex 5060 MT Ci5-8500 3.00 GHz 8GB 256GB SSD Ubuntu
Ürün Kodu: N040O5060MTTR_UBU
| EAN | : | N040O5060MTTR-UBU,N040O5060MTTRUBU |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | 8.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-8500 3.00 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel HD 630 |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2666 |
| İşletim Sistemi | : | Ubuntu |
| Kart Okuyucu | : | Yok |
| Monitör | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!