Opti 3050 MT/Core i5-7500/4GB/1TB/Integrated/DVD RW/Kb/Mouse/Ubuntu
| İşlemci Ailesi | 7.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-7500 3.40 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 4GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Linux |
| Maks. RAM Kapasitesi | 16GB |
| Optik Sürücü | Var |
| Web Camera | Yok |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | N018O3050MT-UBU |
Ürün Adı: OptiPlex 3050 MT i5-7500 3.40GHz 4GB 1TB Linux PC
Ürün Kodu: N018O3050MT_UBU
| EAN | : | N018O3050MT-UBU |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| İşlemci Ailesi | : | 7.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-7500 3.40 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 4GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | LINUX |
| Web Camera | : | Yok |
| Maks. RAM Kapasitesi | : | 16GB |
| Monitör | : | Yok |
| Optik Sürücü | : | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!