Opti 7050 MT/Core i5-7500/8GB/1TB/Integrated/DVD
RW/Kb/Mouse/W10Pro/vPro [N027O7050MT02]
RW/Kb/Mouse/W10Pro/vPro [N027O7050MT02]
| İşlemci Ailesi | 7.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | Intel Ci5-7500 3.40 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| RAM Türü | DDR4-2400 |
| Monitör | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Optik Sürücü | Var |
| Klavye | Yok |
| USB 3.0 | 1 Adet |
| USB 2.0 | 2 Adet |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 36 |
| EAN | N027O7050MT02-WIN |
Ürün Adı: OptiPlex 7050 MT i5-7500 3.40GHz 8GB 1TB Win 10 Pro PC
Ürün Kodu: N027O7050MT02_WIN
| EAN | : | N027O7050MT02-WIN |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 36 |
| İşlemci Ailesi | : | 7.Nesil Intel Ci5 |
| İşlemci Modeli | : | Intel Ci5-7500 3.40 GHz |
| Ekran Kartı Tipi | : | Dahili Ekran Kartı |
| Ekran Kartı Chip Seti | : | Intel HD |
| Ekran Kartı Bellek Kapasitesi | : | Paylaşımlı |
| Sabit HDD Kapasitesi | : | 1TB 7200 rpm SATA |
| Sabit SSD Kapasitesi | : | Yok |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 8GB |
| RAM Türü | : | DDR4-2400 |
| İşletim Sistemi | : | Windows 10 Pro |
| USB 3.0 | : | 1 Adet |
| USB 2.0 | : | 2 Adet |
| Monitör | : | Yok |
| Optik Sürücü | : | Var |
| Klavye | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!