PalmX PX-7221B 2D Kablosuz Okuyucu-Usb (Dongle)
1.586,87 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
1.555,13 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2061131
Havale
1.555,13 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
1.322,39 TL + KDV
| Kategori | Karekod Okuyucu |
| Marka | Palmx |
| Işık Kaynağı | Aydınlatma: Beyaz LED Hedefleme: 622nm (±10 nm) Kırmızı LED |
| Tarama Hızı | 30 Fps/sn |
| Çalışma Şekli | Tetikleme veya Otomatik |
| Çalışma Voltajı | DC 5V |
| Led / Ses | Çift LED ve Buzzer |
| Arabirimler | USB、USB-VCP (2.4 Ghz Kablosuz ve Kablolu Modda) |
| Frekans | 2.4 Ghz |
| Okuma mesafesi | 20 mm ~ 220 mm |
| Batarya | 2200 mAh Lisyum Iyon |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ 55°C |
| Güç Tüketimi | 110 mA |
| Okunabilen Barkod Türleri | 1D: UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, Code39, Codabar, Code128, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, Matrix 2 of 5, Code 93, UCC/EAN 128; Code 11, MSI, UK/Plessey, ISBN/ISSN, GS1 Databar Expanded, GS1 Databar, GS1 Databar Limited 2D: QRCode, PDF417 ve Datamatrix |
| Kasa Meteryali | ABS + PC |
| Darbe | 1,5 metre |
| Boyutlar / Ağırlık | Yükseklik: 102 mm x Genişlik: 73 mm x Uzunluk: 170 mm / 200 gram |
| Tarama Hızı | : | 30 Fps/sn |
| Işık Kaynağı | : | Aydınlatma: Beyaz LEDbr Hedefleme: 622nm (±10 nm) Kırmızı LED |
| Marka | : | Palmx |
| Güç tüketimi | : | 110 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | : | -20 °C ~ 55°C |
| Batarya | : | 2200 mAh Lisyum Iyon |
| Frekans | : | 2.4 GHZ |
| Kategori | : | Karekod Okuyucu |
| Çalışma Voltajı | : | DC 5V |
| Led / Ses | : | Çift LED ve Buzzer |
| Arabirimler | : | USB、USB-VCP (2.4 Ghz Kablosuz ve Kablolu Modda) |
| Okuma mesafesi | : | 20 mm ~ 220 mm |
| Darbe | : | 1,5 metre |
| Boyutlar / Ağırlık | : | Yükseklik: 102 mm x Genişlik: 73 mm x Uzunluk: 170 mm / 200 gram |
| Çalışma Şekli | : | Tetikleme veya Otomatik |
| Kasa Meteryali | : | ABS + PC |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!