| Kategori | LED Monitör |
| Marka | Philips |
| Üretici Kodu | 241B8QJEB/00 |
| Ekran Boyut Aralığı | 23'' - 25'' |
| Panel Teknolojisi | IPS |
| Görülebilir Alan | 52,70 cm x 29,65 cm |
| Görüntü Teknolojisi | <2K |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| Tepki Süresi | 5 ms |
| Yenileme Hızı (Frekans) | 75Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | 16:9 |
| Parlaklık | 200 - 290 cd/m2 |
| Parlaklık | 250 cd/m² |
| Bağlantı | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1 x DVI 1 x VGA 2 x USB 2.0 2 x USB 3.0 1 x Audio in 1 x Audio out |
| USB Type-C | Yok |
| USB | Var |
| HDMI | Var |
| DVI | Var |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Var |
| Kavis (Curved) | Yok |
| Pivot | Var |
| Yükseklik Ayarı | Var |
| Dahili Hoparlör | Var |
| Frekanslar | Dikey Max: 48~75 Hz Yatay Max: 30~85 kHz |
| VESA | Var |
| Sync Teknolojisi | Belirtilmemiş |
| Ethernet | Yok |
| Dokunmatik | Yok |
| Garanti | 2 Yıl Standart Garanti |
| Enerji Sınıfı | D Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | Enerji Sınıfı |
| Dahili Webcam | Yok |
| Nokta Aralığı | 0,275 mm |
| Karşıtlık | Statik Max: 1.000:1 Dinamik Max: 50.000.000:1 |
| Ses | 2 x 2W Hoparlör |
| Görünüm Açısı | Dikey Max: 178º Yatay Max: 178º |
| Güç Tüketimi | Max: 13 W |
| Boyutlar | 54,0 x 50,8 x 20,6 cm (ayaklı) |
| Diğer Öz. 1 | SmartImage, ekranınızda görüntülenen içeriği analiz ederek size en iyi ekran performansını sunan benzersiz ve öncü bir Philips teknolojisidir. |
| Renk Paleti | 16,7 Milyon |
| Eğme | -5 - +30º |
| Model Link | Üretici Sayfası |
| HDMI | : | Var |
| Çözünürlük | : | 1920X1080 |
| DVI | : | Var |
| Dahili Hoparlör | : | Var |
| Bağlantı | : | 1 x HDMI 1.4br 1 x DisplayPortbr 1 x DVIbr 1 x VGAbr 2 x USB 2.0br2 x USB 3.0br x USB Type-Bbr1 x Audio inbr 1 x Audio outbr |
| Sync Teknolojisi | : | Belirtilmemiş |
| Tepki Süresi | : | 5 ms |
| Parlaklık | : | 200 - 290 cd/m2, 250 cd/m² |
| Marka | : | Philips |
| Boyutlar | : | 54,0 x 50,8 x 20,6 cm (ayaklı) |
| Güç tüketimi | : | Max: 13 W |
| Dokunmatik | : | Yok |
| Garanti | : | 2 Yıl Standart Garanti |
| Ses | : | 2 x 2W Hoparlör |
| Ethernet | : | Yok |
| USB | : | Var |
| Kategori | : | LED Monitör |
| Üretici Kodu | : | 241B8QJEB/00 |
| Model Link | : | a href="https://www.philips.com.tr/c-p/241B8QJEB_00/lcd-monitoer/tanitim"target="_blank"Üretici Sayfası/a |
| Ekran Boyut Aralığı | : | 23'' - 25'' |
| Panel Teknolojisi | : | IPS |
| Görülebilir Alan | : | 52,70 cm x 29,65 cm |
| Görüntü Teknolojisi | : | 2K |
| Yenileme Hızı (Frekans) | : | 75Hz |
| Çerçeve Oranı (En:Boy) | : | 16:9 |
| USB Type-C | : | Yok |
| VGA | : | Var |
| DisplayPort | : | Var |
| Kavis (Curved) | : | Yok |
| Pivot | : | Var |
| Yükseklik Ayarı | : | Var |
| Frekanslar | : | Dikey Max: 48~75 Hzbr Yatay Max: 30~85 kHz |
| VESA | : | Var |
| Enerji Sınıfı | : | D Sınıfı |
| Enerji Sınıf Linki | : | a href="https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/399180?navigatingfrom=qr" target="_blank"Enerji Sınıfı/a |
| Dahili Webcam | : | Yok |
| Nokta Aralığı | : | 0,275 mm |
| Karşıtlık | : | Statik Max: 1.000:1br Dinamik Max: 50.000.000:1 |
| Görünüm Açısı | : | Dikey Max: 178ºbr Yatay Max: 178º |
| Diğer Öz. 1 | : | SmartImage, ekranınızda görüntülenen içeriği analiz ederek size en iyi ekran performansını sunan benzersiz ve öncü bir Philips teknolojisidir. |
| Renk Paleti | : | 16,7 Milyon |
| Eğme | : | -5 - +30º |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!