QUADRO GT730-2GD3L GT 730 2GB DDR3 128Bit PCI-E 3.0 Ekran Kartı
4.175,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
4.092,38 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
GT730-2GD3L
Havale
4.092,38 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
3.538,90 TL + KDV
Nvidia GT 730 2GB 128Bit DDR3 PCI-E 3.0 Ekran Kartı
Chipset Üreticisi : NVIDIA
Chipset : GT 730
Bus Yapısı : PCI Express
x16
Bellek : 2 GB
Bellek Arayüzü : 128 Bit
Bellek Teknolojisi :
DDR3
Bellek Hızı : 667 Mhz
İşlemci Hızı : 700 Mhz
Çıkış Birimi : 1 x
HDMI, 1 x DVI , 1 x VGA
Low Profile : Evet
Fan : Var
Standartlar :
Microsoft DirectX 12 (Win10)
Open GL 4.5
Garanti Süresi : 24 Ay
Chipset Üreticisi : NVIDIA
Chipset : GT 730
Bus Yapısı : PCI Express
x16
Bellek : 2 GB
Bellek Arayüzü : 128 Bit
Bellek Teknolojisi :
DDR3
Bellek Hızı : 667 Mhz
İşlemci Hızı : 700 Mhz
Çıkış Birimi : 1 x
HDMI, 1 x DVI , 1 x VGA
Low Profile : Evet
Fan : Var
Standartlar :
Microsoft DirectX 12 (Win10)
Open GL 4.5
Garanti Süresi : 24 Ay
| İşlemci Tipi | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | GT 730 |
| Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ram (Sistem Belleği) | 2 GB |
| Bellek Tipi | DDR3 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DVI-I | Yok |
| DP (Display Port) | Yok |
| mDP (mini Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | 1 |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Güç Gereksinimi | 175W |
| Çekirdek Hızı Aralığı | 500 MHz - 1000 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | <= 5.000 |
| Form Faktör | LP (Low Profile) |
| Ekran Kartı Fan Sayısı | 1 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 8681788758707,8681788754976 |
Ürün Adı: QUADRO GT730-2GD3L GT 730 2GB DDR3 128Bit PCI-E 3.0 Ekran Kartı
Ürün Kodu: GT730-2GD3L
| EAN | : | 8681788758707,8681788754976 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 2 GB |
| HDMI | : | 1 |
| mDP (mini Display Port) | : | Yok |
| DP (Display Port) | : | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | : | 1 |
| İşlemci Tipi | : | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | : | GT 730 |
| Bellek Arayüzü | : | 128 bit |
| Bellek Tipi | : | DDR3 |
| DVI-D | : | 1 |
| DVI-I | : | Yok |
| Çekirdek Hızı Aralığı | : | 500 MHz - 1000 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | : | = 5.000 |
| Form Faktör | : | LP (Low Profile) |
| Ekran Kartı Fan Sayısı | : | 1 |
| Güç Gereksinimi | : | 175W |
| DirectX | : | 12 |
| OpenGL | : | 4.5 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!