QUADRO R72404GD55 4GB AMD R7 240 DDR5 128bit HDMI VGA DVI 16X (PCIe 3.0)
4.538,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
4.448,12 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
R72404GD55
Havale
4.448,12 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
3.846,53 TL + KDV
Bellek 4 GB
Bellek Arayüzü 128 Bit
Bellek Teknolojisi GDDR5
Chipset Üreticisi AMD
Chipset R7 240
Fan Var
Bus Yapısı PCI Express x16
Çıkış Birimi 1 x DVI
1 x HDMI
1 x VGA
İşlemci Hızı 780 Mhz
Bellek Hızı 1800 Mhz
Low Profile Evet
Standartlar Open GL 4.5
Microsoft DirectX 12
PCI Express 3.0
Garanti Süresi 24 Ay
Bellek Arayüzü 128 Bit
Bellek Teknolojisi GDDR5
Chipset Üreticisi AMD
Chipset R7 240
Fan Var
Bus Yapısı PCI Express x16
Çıkış Birimi 1 x DVI
1 x HDMI
1 x VGA
İşlemci Hızı 780 Mhz
Bellek Hızı 1800 Mhz
Low Profile Evet
Standartlar Open GL 4.5
Microsoft DirectX 12
PCI Express 3.0
Garanti Süresi 24 Ay
| İşlemci Tipi | AMD |
| Grafik İşlemci | R7 240 |
| Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ram (Sistem Belleği) | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DVI-I | Yok |
| DP (Display Port) | Yok |
| mDP (mini Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | 1 |
| Güç Gereksinimi | 175W |
| Sıvı Soğutma | Yok |
| Çekirdek Hızı Aralığı | 500 MHz - 1000 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | <= 5.000 |
| Form Faktör | LP (Low Profile) |
| Ekran Kartı Fan Sayısı | 1 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 8681788757397 |
Ürün Adı: QUADRO R72404GD55 4GB AMD R7 240 DDR5 128bit HDMI VGA DVI 16X (PCIe 3.0)
Ürün Kodu: R72404GD55
| EAN | : | 8681788757397 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 4 GB |
| HDMI | : | 1 |
| mDP (mini Display Port) | : | Yok |
| DP (Display Port) | : | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | : | 1 |
| İşlemci Tipi | : | AMD |
| Grafik İşlemci | : | R7 240 |
| Bellek Arayüzü | : | 128 bit |
| Bellek Tipi | : | DDR5 |
| DVI-D | : | 1 |
| DVI-I | : | Yok |
| Sıvı Soğutma | : | Yok |
| Çekirdek Hızı Aralığı | : | 500 MHz - 1000 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | : | = 5.000 |
| Form Faktör | : | LP (Low Profile) |
| Ekran Kartı Fan Sayısı | : | 1 |
| Güç Gereksinimi | : | 175W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!