| Marka | REDRAGON |
| Kulaklık frekansı | 20 - 20000 Hz |
| Kulaklık hassasiyeti | 113 dB |
| Özdirenç | 32 Ω |
| Sürücü ünitesi | 4 cm |
| Mıknatıs tipi | Neodim |
| Kulaklık çeşidi | Dış |
| Mikrofon hassasiyeti | -45 dB |
| Mikrofon girdi özdirenci | 2200 Ω |
| Mikrofon tipi | Ankastre |
| Katlanır mikrofon | Evet |
| Ağırlık | 275 g |
| Yükseklik | 190 mm |
| Genişlik | 180 mm |
| Derinlik | 85 mm |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Paket ağırlığı | 374 g |
| Ambalaj derinliği | 90 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 200 mm |
| Ambalaj genişliği | 190 mm |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Paket içeriği | 1x ARES | 1x Manual | 1x Sticker | 1x Splitter TRRS |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Bağlantı irtibat kaplaması | Altın |
| 3,5 mm konektörleri | Evet |
| 2x 3,5 mm konektörler | Evet |
| Kablo uzunluğu | 2 m |
| Ürün rengi | Siyah, Kırmızı |
| Ses kontrolü | Rotary |
| Muhafaza malzemesi | Plastik |
| Kulaklık türü | Binoral |
| Takma tipi | Saç bandı |
| Önerilen kullanım | Oyun |
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Ayarlanabilir kafa bandı | Evet |
| Hızlı başlangıç rehberi | Evet |
| Set içerisinde dahil olan aksesuvarlar | Etiket |
| Ana karton uzunluğu | 240 mm |
| Ana karton genişliği | 476 mm |
| Mastır karton ağırlığı | 7,5 kg |
| Mastır karton uzunluğu | 416 mm |
| Mastır kartonu hacmi | 47524 cm³ |
| Ağırlık | : | 275 g |
| Ürün Tipi | : | Kulaklık |
| Genişlik | : | 180 mm |
| Kablo Uzunluğu | : | 2 m |
| Mikrofon Hassasiyeti | : | -45 dB |
| Marka | : | REDRAGON |
| Bağlantı Teknolojisi | : | Kablolu |
| Yükseklik | : | 190 mm |
| Derinlik | : | 85 mm |
| Ürün rengi | : | Siyah, Kırmızı |
| Muhafaza malzemesi | : | Plastik |
| Sürücü ünitesi | : | 4 cm |
| Kulaklık çeşidi | : | Dış |
| Kulaklık türü | : | Binoral |
| Mikrofon tipi | : | Ankastre |
| 3,5 mm konektörleri | : | Evet |
| Ses kontrolü | : | Rotary |
| Takma tipi | : | Saç bandı |
| Önerilen kullanım | : | Oyun |
| Hızlı başlangıç rehberi | : | Evet |
| Set içerisinde dahil olan aksesuvarlar | : | Etiket |
| Kulaklık frekansı | : | 20 - 20000 Hz |
| Kulaklık hassasiyeti | : | 113 dB |
| Özdirenç | : | 32 Ω |
| Ambalaj tipi | : | Kutu |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | : | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Paket ağırlığı | : | 374 g |
| Ambalaj derinliği | : | 90 mm |
| Ambalaj yüksekliği | : | 200 mm |
| Ambalaj genişliği | : | 190 mm |
| Ana karton uzunluğu | : | 240 mm |
| Ana karton genişliği | : | 476 mm |
| Mastır karton ağırlığı | : | 7,5 kg |
| Mastır karton uzunluğu | : | 416 mm |
| Mıknatıs tipi | : | Neodim |
| Paket İçeriği | : | 1x ARES | 1x Manual | 1x Sticker | 1x Splitter TRRS |
| Mastır kartonu hacmi | : | 47524 cm³ |
| Ayarlanabilir kafa bandı | : | Evet |
| Mikrofon girdi özdirenci | : | 2200 Ω |
| Katlanır mikrofon | : | Evet |
| Bağlantı irtibat kaplaması | : | Altın |
| 2x 3,5 mm konektörler | : | Evet |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!