| Kategori | Taşınabilir SSD |
| Marka | Samsung |
| Disk Boyutu | 2.5" |
| Üretici Kodu | MU-PC500SWW |
| Kapasite | 500GB |
| Arabirim | USB 3.2 |
| Boyut | 85 x 57 x 8.0 mm |
| Paket İçeriği | Taşınabilir SSD T7 1x USB-C'den USB-C'ye kablo 1 x USB Type-A'dan USB-C'ye kablo |
| Kasa Materyalı | Metal |
| Güvenlik Gereksinimleri | AES 256-bit donanım şifreleme |
| Diğer Öz. 1 | Kullanım kolaylığından ödün vermeden özel dosyalarınızı güvende tutun. T7 Touch ın dahili güvenlik seçenekleri, AES 256 bit şifrelemeden faydalanır ve dosyaları parmağınızın bir dokunuşu veya bir şifreyle açma seçeneği sunar. |
| Arabirim | : | USB 3.2 |
| Boyut | : | 85 x 57 x 8.0 mm |
| Kapasite | : | 500GB |
| Marka | : | SAMSUNG |
| Kategori | : | Taşınabilir SSD |
| Üretici Kodu | : | MU-PC500SWW |
| Diğer Öz. 1 | : | Kullanım kolaylığından ödün vermeden özel dosyalarınızı güvende tutun. T7 Touch’ın dahili güvenlik seçenekleri, AES 256 bit şifrelemeden faydalanır ve dosyaları parmağınızın bir dokunuşu veya bir şifreyle açma seçeneği sunar. |
| Disk Boyutu | : | 2.5" |
| Paket İçeriği | : | Taşınabilir SSD T7br 1x USB-C'den USB-C'ye kablobr 1 x USB Type-A'dan USB-C'ye kablo |
| Kasa Materyalı | : | Metal |
| Güvenlik Gereksinimleri | : | AES 256-bit donanım şifreleme |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!