Samsung Galaxy A01 Core 16GB Black
1.511,05 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
1.480,83 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
SM-A013GZKDTUR
Havale
1.480,83 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
1.280,55 TL + KDV
| Açıklama | Daha iyi görüntü sunan geniş ekran 5,3'' HD+ ekrana sahip Galaxy A01 Core, geniş ekranıyla keyifli bir deneyim sunar. Böylece ekranda en sevdiğiniz oyunları oynar, videoları ve canlı yayınları keyifle izlersiniz. * Görüntüler, örnek olarak sunulmuştur. Konforu hissettiren ince tasarım Galaxy A01 Core, yalnızca 8,6 mm kalınlığındaki cihazın içine kusursuz bir şekilde oturan güçlü bir pile sahiptir. Dikkatleri üzerine çeken şeritli tasarımıyla birlikte son derece şık siyah, mavi ya da kırmızı renklerden dilediğinizi seçin. * Renkler, ülke veya operatöre bağlı olarak farklılık gösterebilir. Etkileyici fotoğraflar çekmenizi sağlayan Ön ve Arka Kamera Galaxy A01 Core'un 8MP Arka Kamerası ile en değerli anlarınıza ait net ve güzel fotoğraflar yakalayın ya da etkileyici selfieler için telefonunuzu çevirin ve 5MP ön kamerayı kullanın. * Renkler, ülke veya operatöre bağlı olarak farklılık gösterebilir. Optimum performans için üretilen donanım Galaxy A01 Core günlük olarak yaptığınız aktiviteler için üretildi. Akıcı bir performans için 1GB RAM ve 16GB dahili hafızaya sahiptir. Android (Go edition), hızlı ve kolay kullanım için önceden yüklenmiş özel uygulamalar ile depolama alanınızın temiz kalmasına yardımcı olur. * RAM ve dahili hafıza kapasitesi, ülke veya bölgeye göre farklılık gösterebilir. ** Gerçek depolama kapasitesi, önceden yüklenmiş yazılımlara bağlı olarak farklılık gösterebilir. *** Önceden yüklenmiş uygulamalar ülkeye veya operatöre göre farklılık gösterebilir. Uzun saatler yeten pil gücü 3000 mAh(normal) pile sahip Galaxy A01 Core ile oyun keyfinize daha uzun süre devam edin. Daha güçlü pil kapasitesi sayesinde; şarj aramak için daha az, telefonunuzda yapmaktan keyif aldığınız şeyler için daha çok zamanınız olur. * Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 2920 mAh dir. Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanım şekline ve diğer etkenlere bağlı olarak değişebilir. Cihazınız her zaman yeni kalsın Bir Galaxy akıllı telefon seçtiğinizde, gönül rahatlığıyla keyfini çıkarırsınız. Samsung Members uygulamasının etkileşimli teşhis ve optimizasyon özellikleri, cihazlarınızın performansını ayarlamanızı kolaylaştırırken, ek yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yardım hattımız sorunları gidermenizi sağlar. * Samsung Members uygulamasında kullanılabilen işlev ve özellikler ülkeye göre değişebilir. ** Cihaz ve ekran görüntüleri, örnek olarak sunulmuştur. |
| Marka | SAMSUNG |
| Ağırlık | 150 g |
| Yükseklik | 141,7 mm |
| Genişlik | 67,5 mm |
| Derinlik | 8,6 mm |
| Ekran boyutu | 13,5 cm (5.3") |
| Ekran çözünürlüğü | 1480 x 720 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Ekran türü | PLS |
| Ekran şekli | Düz |
| Görüntülenen renk sayısı | 16 milyon renk |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| İşlemci frekansı | 1,5 GHz |
| Uyumlu hafıza kartları | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü | 512 GB |
| RAM kapasitesi | 1 GB |
| Dahili hafıza | 16 GB |
| Kullanıcı belleği | 10,5 GB |
| Dijital zum | 4x |
| Video çekim çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Oto fokus | Evet |
| Yakalama hızınde çözünürlük | 1920x1080@30fps |
| Maksimum çerçeve hızı | 30 fps |
| Arka kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön kamera çözünürlüğü | 5 MP |
| Arka kamera tipi | Tek kamera |
| Arka kamera açıklığı numarası | 2,2 |
| Ön kamera adaptörü sayısı | 2,4 |
| Ön kamera tipi | Tek kamera |
| Arka kamera flaşı | Evet |
| USB bağlayıcı | Micro-USB |
| Kulaklık bağlantısı | 3,5 mm |
| USB versiyonu | 2.0 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Wi-Fi standartları | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth versiyonu | 5.0 |
| Bluetooth | Evet |
| Wi-Fi | Evet |
| 3G şeridi destekli | 850,900,2100 MHz |
| SIM kart türü | NanoSIM |
| Wi-Fi yönlendirme | Evet |
| 4G band destekli | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 4G standartları | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 3G Standartları | UMTS |
| Mobil ağ oluşturma | 4G |
| Pil performansı | 3000 mAh |
| Sürekli video pleybek süresi | 11 Saat |
| Dokunmatik Ekran | : | Evet |
| Ekran Boyutu | : | 13,5 cm (5.3") |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1480 x 720 Piksel |
| Ağırlık | : | 150 g |
| Bluetooth | : | Evet |
| Wi-Fi | : | Evet |
| Dahili Hafıza | : | 16 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | : | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | : | 5 MP |
| Ram Kapasitesi | : | 1 GB |
| Genişlik | : | 67,5 mm |
| Marka | : | SAMSUNG |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | 4 |
| Yükseklik | : | 141,7 mm |
| Derinlik | : | 8,6 mm |
| Ekran türü | : | PLS |
| Ekran şekli | : | Düz |
| Görüntülenen renk sayısı | : | 16 milyon renk |
| İşlemci frekansı | : | 1,5 GHz |
| Uyumlu hafıza kartları | : | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü | : | 512 GB |
| Kullanıcı belleği | : | 10,5 GB |
| Dijital zum | : | 4x |
| Oto fokus | : | Evet |
| Yakalama hızınde çözünürlük | : | 1920x1080@30fps |
| Maksimum çerçeve hızı | : | 30 fps |
| USB versiyonu | : | 2.0 |
| Pil performansı | : | 3000 mAh |
| Bluetooth versiyonu | : | 5.0 |
| USB bağlayıcı | : | Micro-USB |
| Video çekim çözünürlüğü | : | 1920 x 1080 Piksel |
| Arka kamera tipi | : | Tek kamera |
| Arka kamera açıklığı numarası | : | 2,2 |
| Ön kamera adaptörü sayısı | : | 2,4 |
| Ön kamera tipi | : | Tek kamera |
| Arka kamera flaşı | : | Evet |
| Kulaklık bağlantısı | : | 3,5 mm |
| USB bağlantı noktası | : | Evet |
| Wi-Fi standartları | : | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| SIM kart türü | : | NanoSIM |
| 4G standartları | : | LTE-TDD LTE-FDD |
| 3G Standartları | : | UMTS |
| 3G şeridi destekli | : | 850,900,2100 MHz |
| Wi-Fi yönlendirme | : | Evet |
| 4G band destekli | : | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Mobil ağ oluşturma | : | 4G |
| Sürekli video pleybek süresi | : | 11 Saat |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!