Samsung Galaxy A11 32GB Blue
2.722,00 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
2.667,56 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
SM-A115FZBDTUR
Havale
2.667,56 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
2.306,78 TL + KDV
| Marka | SAMSUNG |
| Ağırlık | 177 g |
| Yükseklik | 161,4 mm |
| Genişlik | 76,3 mm |
| Derinlik | 8 mm |
| Ekran boyutu | 16,3 cm (6.4") |
| Ekran çözünürlüğü | 720 x 1560 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Dokunmatik ekran türü | Kapasitif |
| Ekran türü | TFT-LCD |
| Ekran şekli | Düz |
| Görüntülenen renk sayısı | 16 milyon renk |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| İşlemci frekansı | 1,8 GHz |
| Uyumlu hafıza kartları | MicroSD (TransFlash) |
| USB yığın bellek | Evet |
| Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü | 512 GB |
| RAM kapasitesi | 2 GB |
| Dahili hafıza | 32 GB |
| Dijital zum | 8x |
| Video çekim çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Yakalama hızınde çözünürlük | 1920x1080@30fps |
| Konum Etiketleme | Evet |
| Video kaydetme modu | 1080p |
| Arka kamera çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Arka kamera tipi | Üçlü kamera |
| İkinci arka kamera çözünürlüğü (sayısal) | 2 MP |
| Arka kamera açıklığı numarası | 1,8 |
| İkinci arka kamera açıklığı sayısı | 2,4 |
| Ön kamera adaptörü sayısı | 2 |
| Ön kamera tipi | Tek kamera |
| Üçüncü arka kamera çözünürlüğü (sayısal) | 5 MP |
| Üçüncü arka kamera açıklığı | 2,2 |
| Ön kamera flaşı | Hayır |
| Arka kamera flaşı | Evet |
| USB bağlayıcı | USB C Tipi |
| USB versiyonu | 2.0 |
| USB bağlantı noktası | Evet |
| Wi-Fi standartları | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth versiyonu | 4.2 |
| Bluetooth | Evet |
| Wi-Fi | Evet |
| 3G şeridi destekli | 850,900,1900,2100 MHz |
| SIM kart türü | NanoSIM |
| Wi-Fi yönlendirme | Evet |
| Yakın Alan İletişimi | Evet |
| 4G band destekli | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Dokunmatik Ekran | : | Evet |
| Ekran Boyutu | : | 16,3 cm (6.4") |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 720 x 1560 Piksel |
| Ağırlık | : | 177 g |
| Bluetooth | : | Evet |
| Wi-Fi | : | Evet |
| Dahili Hafıza | : | 32 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | : | 13 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | : | 8 MP |
| Ram Kapasitesi | : | 2 GB |
| Genişlik | : | 76,3 mm |
| Marka | : | SAMSUNG |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | 8 |
| Yükseklik | : | 161,4 mm |
| Derinlik | : | 8 mm |
| Dokunmatik ekran türü | : | Kapasitif |
| Ekran türü | : | TFT-LCD |
| Ekran şekli | : | Düz |
| Görüntülenen renk sayısı | : | 16 milyon renk |
| İşlemci frekansı | : | 1,8 GHz |
| Uyumlu hafıza kartları | : | MicroSD (TransFlash) |
| USB yığın bellek | : | Evet |
| Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü | : | 512 GB |
| Dijital zum | : | 8x |
| Yakalama hızınde çözünürlük | : | 1920x1080@30fps |
| Konum Etiketleme | : | Evet |
| Video kaydetme modu | : | 1080p |
| USB versiyonu | : | 2.0 |
| Bluetooth versiyonu | : | 4.2 |
| USB bağlayıcı | : | USB C Tipi |
| Video çekim çözünürlüğü | : | 1920 x 1080 Piksel |
| Arka kamera tipi | : | Üçlü kamera |
| İkinci arka kamera çözünürlüğü (sayısal) | : | 2 MP |
| Arka kamera açıklığı numarası | : | 1,8 |
| İkinci arka kamera açıklığı sayısı | : | 2,4 |
| Ön kamera adaptörü sayısı | : | 2 |
| Ön kamera tipi | : | Tek kamera |
| Üçüncü arka kamera çözünürlüğü (sayısal) | : | 5 MP |
| Üçüncü arka kamera açıklığı | : | 2,2 |
| Arka kamera flaşı | : | Evet |
| USB bağlantı noktası | : | Evet |
| Ön kamera flaşı | : | Hayır |
| Wi-Fi standartları | : | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| SIM kart türü | : | NanoSIM |
| Yakın Alan İletişimi | : | Evet |
| 3G şeridi destekli | : | 850,900,1900,2100 MHz |
| Wi-Fi yönlendirme | : | Evet |
| 4G band destekli | : | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!