Samsung Galaxy A71 Silver
4.843,75 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
4.746,88 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
SM-A715FZSGTUR
Havale
4.746,88 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
4.104,87 TL + KDV
| Açıklama | Daha az çerçeve ve daha fazla görüntüleme alanına sahip ekran Galaxy A71'in simetrik 6,7" Sonsuz-O Ekranı, Super AMOLED Plus renk teknolojisi ile oyunlardan filmlere, internette gezinmekten çoklu görevlere kadar yaptığınız ve izlediğiniz her şeyde gerçekçi renkler sağlıyor. Sonsuz ekranın getirdiği özgürlükle, sevdiğiniz şeylerden daha fazla keyif almaya başlayın. Büyüleyici renk, dinamik desen Galaxy A71, kusursuz ve şık kavisli kenarlara sahip ekran tasarımıyla harika görünüyor ve rahat bir tutuş sağlıyor. Prizma Siyah, Prizma Gümüş ve Prizma Mavi seçenekleriyle benzersiz bir tasarım sergiliyor. Her detayı yakalayabilen Dörtlü Arka Kamera İster yakın çekim isterse de Ultra Geniş Açılı bir çekim olsun, istediğiniz kareye kolaylıkla ulaşın. Bir gece fotoğrafı veya sanatsal bir Bokeh efektiyle Galaxy A71 in Dörtlü Arka Kamerası, size tüm bunları profesyonel bir kaliteyle sunsun. 64MP Ana Kamera, 123 derecelik 12MP Ultra Geniş Açılı Kamera, 5MP Makro Kamera ve 5MP Derinlik Kamerasıyla Galaxy A71 her anınız için hazır. Ultra Geniş Açılı Kamerayla daha geniş bir perspektif Ultra Geniş Açılı Kamera'nın daha geniş görüş açısıyla dünyayı gördüğünüz gibi kaydedin. Ultra Geniş Açılı Kameranın 123 derecelik görüş açısı, insan gözünün gördüğüne benzer bir görünüm sağlayarak, o mükemmel şehir manzarasını daha net çekmenize imkan tanır. En küçük detayları bile ortaya çıkaran Makro Kamera Dörtlü Arka Kamera'dan biri olan 5MP Makro Kamera (40 mm), yakın çekimlerde en ince ayrıntıları bile ortaya çıkarmanızı sağlayan bir netlik ve kalite sağlar. Görsel etkiyi artırmak için Canlı Odak (Bokeh) efektini uygulayın ve ayarlayın. Süper Dengeli modla etkileyici aksiyon çekimleri Galaxy A71, Ultra Geniş Açılı Kamerası ve yazılımı sayesinde yüksek kaliteli bir aksiyon kamerası gibi çekim yapar. Süper Dengeli Çekim özelliği, en hareketli maceralarda dahi kusursuz canlı videolar çekmenizi sağlar. İstediğinizi öne çıkaran Derinlik Kamerası 5MP Derinlik Kamerası, çekimi yapmadan önce ve yaptıktan sonra alan derinliğini ayarlamanızı sağlar. Daha profesyonel bir görünüm için dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırır. Tek dokunuşla en iyi Selfie Galaxy A71 in 32MP ön kamerası, büyüleyici gündüz çekimleri için net ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sağlar. Arka planı hafifçe bulanıklaştıran Canlı Odak sayesinde de fotoğrafın yıldızı siz olursunuz. Sizin kadar güçlü bir pil Dışarıda hayatınızı yaşarken, size ayak uyduracak bir telefona ihtiyacınız var. Galaxy A71 in 4.500mAh (normal* pili, yayın yapmanız, paylaşmanız ve oyun oynamanız için gereken tüm gücü sağlar. Piliniz azaldığın |
| Marka | SAMSUNG |
| Ağırlık | 179 g |
| Yükseklik | 163,6 mm |
| Genişlik | 76 mm |
| Derinlik | 7,7 mm |
| Ekran boyutu | 17 cm (6.7") |
| Ekran çözünürlüğü | 1080 x 2400 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Dokunma teknolojisi | Çoklu Dokunuş |
| Dokunmatik ekran türü | Kapasitif |
| Ekran türü | SAMOLED |
| Yerel açı oranı | 20:9 |
| Piksel yoğunluğu | 393 ppi |
| Ekran şekli | Düz |
| Görüntülenen renk sayısı | 16 milyon renk |
| Yuvarlatılmış gösterge köşeleri | Evet |
| Ekran cam türü | Gorilla Glass |
| İşlemci | 730 |
| İşlemci ailesi | Qualcomm Snapdragon |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| İşlemci frekansı | 2,3 GHz |
| Yardımcı işlemci | Evet |
| Yardımcı işlemci frekansı | 1,8 GHz |
| Çekirdek frekansları | 2x 2.2GHz + 6x 1.8GHz |
| Uyumlu hafıza kartları | MicroSD (TransFlash) |
| USB yığın bellek | Evet |
| Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü | 512 GB |
| RAM kapasitesi | 8 GB |
| Dahili hafıza | 128 GB |
| Kullanıcı belleği | 106,1 GB |
| Dijital zum | 8x |
| Yakınlaştırma yeteneği | Evet |
| Video çekim çözünürlüğü | 3840 x 2160 Piksel |
| Oto fokus | Evet |
| Yakalama hızınde çözünürlük | 1280x720@240fps,3840x2160@30fps |
| Flaş türü | LED |
| Maksimum çerçeve hızı | 240 fps |
| Video kaydı | Evet |
| Konum Etiketleme | Evet |
| Video kaydetme modu | 720p,1080p,2160p |
| Arka kamera çözünürlüğü | 64 MP |
| Ön kamera çözünürlüğü | 32 MP |
| Arka kamera tipi | Dörtlü kamera |
| İkinci arka kamera çözünürlüğü (sayısal) | 5 MP |
| Arka kamera açıklığı numarası | 1,8 |
| İkinci arka kamera açıklığı sayısı | 2,2 |
| Ön kamera adaptörü sayısı | 2,2 |
| İşlemci Ailesi | : | Qualcomm Snapdragon |
| Dokunmatik Ekran | : | Evet |
| Ekran Boyutu | : | 17 cm (6.7") |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1080 x 2400 Piksel |
| Ağırlık | : | 179 g |
| Dahili Hafıza | : | 128 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | : | 64 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | : | 32 MP |
| Ram Kapasitesi | : | 8 GB |
| Genişlik | : | 76 mm |
| Marka | : | SAMSUNG |
| İşlemci | : | 730 |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | 8 |
| Yükseklik | : | 163,6 mm |
| Derinlik | : | 7,7 mm |
| Dokunmatik ekran türü | : | Kapasitif |
| Ekran türü | : | SAMOLED |
| Piksel yoğunluğu | : | 393 ppi |
| Ekran şekli | : | Düz |
| Görüntülenen renk sayısı | : | 16 milyon renk |
| Yuvarlatılmış gösterge köşeleri | : | Evet |
| Ekran cam türü | : | Gorilla Glass |
| İşlemci frekansı | : | 2,3 GHz |
| Yardımcı işlemci | : | Evet |
| Yardımcı işlemci frekansı | : | 1,8 GHz |
| Uyumlu hafıza kartları | : | MicroSD (TransFlash) |
| USB yığın bellek | : | Evet |
| Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü | : | 512 GB |
| Kullanıcı belleği | : | 106,1 GB |
| Dijital zum | : | 8x |
| Oto fokus | : | Evet |
| Yakalama hızınde çözünürlük | : | 1280x720@240fps,3840x2160@30fps |
| Flaş türü | : | LED |
| Maksimum çerçeve hızı | : | 240 fps |
| Konum Etiketleme | : | Evet |
| Video kaydetme modu | : | 720p,1080p,2160p |
| Video çekim çözünürlüğü | : | 3840 x 2160 Piksel |
| Arka kamera tipi | : | Dörtlü kamera |
| İkinci arka kamera çözünürlüğü (sayısal) | : | 5 MP |
| Arka kamera açıklığı numarası | : | 1,8 |
| İkinci arka kamera açıklığı sayısı | : | 2,2 |
| Ön kamera adaptörü sayısı | : | 2,2 |
| Dokunma teknolojisi | : | Çoklu Dokunuş |
| Yakınlaştırma yeteneği | : | Evet |
| Video kaydı | : | Evet |
| Çekirdek frekansları | : | 2x 2.2GHz + 6x 1.8GHz |
| Yerel açı oranı | : | 20:9 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!