Samsung Galaxy Tab A8 T290 8'' Tablet Silver
1.335,10 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
1.308,40 TL
(%2,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
SM-T290NZSATUR
Havale
1.308,40 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
1.131,44 TL + KDV
| Açıklama | Hafif ve kolay taşınabilir tasarım Tek elle kolayca taşınabilen ince ve kompakt tasarım ile performansın ideal bir karışımı olan Galaxy Tab A (2019, 8.0') ile beklediğinizden daha fazlasını sunan pratik bir yol arkadaşına kavuşun. Hafif ve şık dizayn Ana sayfa butonunu kaldırarak ve logoyu arkaya taşıyarak, Galaxy Tab A (2019, 8.0') ile size izlenecek ve keşfedilecek daha büyük bir ekran sunuyoruz. Tabletin alt tarafına yerleştirilen çift hoparlör de görüş alanınızda bulunmayarak tasarımın inceliğini tamamlıyor. Metalik arka yüzü, sade bir şıklığı tamamlıyor. Tarzınıza uygun renk Gittiğiniz her yerde Galaxy Tab A (2019, 8.0") için yeriniz olacak. İnce yapısı ve 347 gram ağırlığıyla çocuklar tarafından kolayca ve yetişkinler tarafından tek elle taşınabiliyor. Siyah ve gümüş seçenekleri arasından tarzınıza uygun rengi seçin. * Sunulan ürün renkleri ülke, bölge ve operatöre göre değişebilir. ** Cihazın gerçek ağırlığı listelenen rakamdan biraz daha farklı olabilir. İzlemeye doyamayacağınız bir ekran Galaxy Tab A (2019, 8.0"), 16:10 ekran oranına sahip 8 inçlik, parlak 1280x800 piksel ekranıyla ideal bir dikey ve yatay izleme deneyimi sunuyor. Tab A ayrıca izleme deneyiminizi başlatmak için, en sevdiğiniz videoları reklamsız ve kesintisiz izleyebileceğiniz YouTube Premium üyeliğiyle birlikte geliyor. * Yalnızca son 12 aydır ücretsiz bir YouTube Premium, YouTube Müzik veya Google Play Müzik deneme sürümü kullanmayan Google hesaplarında geçerlidir. YouTube Premium un kullanılabilirliği ülke veya bölgeye göre değişebilir. Özelliğin tüm faydalarından yararlanılması için kullanıcının YouTube Premium hesabına abone olması gerekir. Öğrenmek ve eğlenmek için dijital bir oyun alanı Samsung Kids Home uygulaması, çocuklarınızın keşfetmesi için güvenli bir ortam oluşturmayı sağlar. Kendi sanal dünyalarında yaşayan özel karakterlere sahip uygulamalara erişmek için Hızlı Erişim Paneline dokunmanız yeterli. Ebeveyn Kontrolü özelliği, kullanım ve oyun süresini denetleyerek, tableti çocuklarınıza gönül rahatlığıyla vermenizi sağlar. * Samsung Kids Home uygulamasında sağlanan içerikler ülke ve bölgeye göre değişir. Yaşadığınız yerde sunulan Samsung Kids Home ile ilgili daha fazlasını öğrenmek için lütfen Daha Fazla Bilgi düğmesine tıklayın. Birden çok paylaşım seçeneği Bir Samsung hesabına sahip olan kullanıcılar, Takvim, Samsung Notes ve Galeri uygulamalarındaki ögeleri paylaşmayı seçebilir. Fotoğrafları, videoları, etkinlikleri, notları ve diğer ögeleri anında paylaşabilmek, ailelerin birlikte yeni anılar oluşturmalarına olanak sağlıyor. Büyük ekranlı optimize edilmiş tablet dene |
| Marka | SAMSUNG |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| İşlemci frekansı | 2 GHz |
| RAM | 2 GB |
| Ekran boyutu | 20,3 cm (8") |
| Ekran çözünürlüğü | 1280 x 800 Piksel |
| LED arka ışığı | Evet |
| Dokunma teknolojisi | Çoklu Dokunuş |
| Dokunmatik ekran türü | Kapasitif |
| Yerel açı oranı | 16:10 |
| HD türü | WXGA |
| Panel tipi | TFT |
| Görüntülenen renk sayısı | 16.78 milyon renk |
| Dahili mikrofon | Evet |
| Gömme hoparlörler | Evet |
| Kulaklık bağlantısı | 3,5 mm |
| Mikro-USB 2.0 giriş sayısı | 1 |
| Kulaklık çıkışı | Evet |
| Ağırlık | 345 g |
| Yükseklik | 210 mm |
| Genişlik | 124,4 mm |
| Derinlik | 8 mm |
| Wi-Fi standartları | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth versiyonu | 4.2 |
| Bluetooth | Evet |
| 3G | Evet |
| Wi-Fi yönlendirme | Evet |
| Mobil ağ bağlantısı | Hayır |
| Wi-Fi standardı | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Uyumlu hafıza kartları | MicroSD (TransFlash) |
| Entegre kart okuyucu | Evet |
| Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü | 512 GB |
| Dahili hafıza | 32 GB |
| Kullanıcı belleği | 21,3 GB |
| Oto fokus | Evet |
| Video yakalama hızı | 30 fps |
| Yakalama hızınde çözünürlük | 1920x1080@30fps |
| Maksimum video çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Video kaydı | Evet |
| Video kaydetme modu | 1080p |
| Arka kamera | Evet |
| Arka kamera çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön kamera | Evet |
| Ön kamera çözünürlüğü | 2 MP |
| Arka kamera tipi | Tek kamera |
| AC sarma adaptör | Evet |
| Pil performansı | 5100 mAh |
| Ekran Boyutu | : | 20,3 cm (8") |
| Ekran Çözünürlüğü | : | 1280 x 800 Piksel |
| Ağırlık | : | 345 g |
| Bluetooth | : | Evet |
| Dahili Hafıza | : | 32 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | : | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | : | 2 MP |
| Genişlik | : | 124,4 mm |
| Dahili Mikrofon | : | Evet |
| Kulaklık Çıkışı | : | Evet |
| Marka | : | SAMSUNG |
| 3G | : | Evet |
| Arka Kamera | : | Evet |
| Ön Kamera | : | Evet |
| Ram | : | 2 Gb |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | : | 4 |
| Yükseklik | : | 210 mm |
| Derinlik | : | 8 mm |
| Dokunmatik ekran türü | : | Kapasitif |
| Görüntülenen renk sayısı | : | 16.78 milyon renk |
| İşlemci frekansı | : | 2 GHz |
| Uyumlu hafıza kartları | : | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimum Hafıza kartı büyüklüğü | : | 512 GB |
| Kullanıcı belleği | : | 21,3 GB |
| Oto fokus | : | Evet |
| Yakalama hızınde çözünürlük | : | 1920x1080@30fps |
| Video kaydetme modu | : | 1080p |
| Pil performansı | : | 5100 mAh |
| Bluetooth versiyonu | : | 4.2 |
| Entegre kart okuyucu | : | Evet |
| Maksimum video çözünürlüğü | : | 1920 x 1080 Piksel |
| HD türü | : | WXGA |
| Arka kamera tipi | : | Tek kamera |
| Kulaklık bağlantısı | : | 3,5 mm |
| Wi-Fi standartları | : | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Dokunma teknolojisi | : | Çoklu Dokunuş |
| Video kaydı | : | Evet |
| Wi-Fi yönlendirme | : | Evet |
| Yerel açı oranı | : | 16:10 |
| Mobil ağ bağlantısı | : | Hayır |
| Wi-Fi standardı | : | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Video yakalama hızı | : | 30 fps |
| LED arka ışığı | : | Evet |
| Gömme hoparlörler | : | Evet |
| Mikro-USB 2.0 giriş sayısı | : | 1 |
| AC sarma adaptör | : | Evet |
| Panel tipi | : | TFT |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!