SanDisk Extreme PRO 64GB SDcards,280/100
2.494,58 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
2.444,69 TL
(%2,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
SDSDXEP-064G-GN4IN
Havale
2.444,69 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
2.078,82 TL + KDV
| Marka | SANDISK |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | 64 GB |
| Flaş kart çeşidi | SDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Okuma hızı, ortam | 280 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Dahili hafıza tipi | UHS-II |
| UHS Hız Sınıfı | Class 3 (U3) |
| Video Hız Sınıfı | V60 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Çalışma ısısı aralığı | -25 - 80 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Genişlik | 24 mm |
| Derinlik | 32 mm |
| Yükseklik | 2,1 mm |
| Genişlik | : | 24 mm |
| Kapasite | : | 64 GB |
| Marka | : | SANDISK |
| Yükseklik | : | 2,1 mm |
| Derinlik | : | 32 mm |
| Flaş kart çeşidi | : | SDXC |
| Flaş bellek sınıfı | : | Sınıf 10 |
| UHS Hız Sınıfı | : | Class 3 (U3) |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | : | -40 - 85 °C |
| Çalışma ısısı aralığı | : | -25 - 80 °C |
| USB versiyonu | : | Tanımsız |
| Ürün rengi | : | Siyah |
| Dahili hafıza tipi | : | UHS-II |
| Okuma hızı, ortam | : | 280 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | : | 100 MB/s |
| Video Hız Sınıfı | : | V60 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!