SanDisk Extreme PRO CFexpress Card Type B, 64GB, 1500MB/s Read, 800MB/s Write
5.687,50 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
5.573,75 TL
(%2,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
SDCFE-064G-GN4NN
Havale
5.573,75 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
4.739,58 TL + KDV
| Marka | SANDISK |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | 64 GB |
| Flaş kart çeşidi | CFexpress |
| Okuma hızı, ortam | 1500 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 800 MB/s |
| Ürün rengi | Siyah |
| Genişlik | 29,7 mm |
| Derinlik | 38,6 mm |
| Yükseklik | 3,89 mm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| Genişlik | : | 29,7 mm |
| Kapasite | : | 64 GB |
| Marka | : | SANDISK |
| Yükseklik | : | 3,89 mm |
| Derinlik | : | 38,6 mm |
| Flaş kart çeşidi | : | CFexpress |
| USB versiyonu | : | Tanımsız |
| Ürün rengi | : | Siyah |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | : | 85235190 |
| Okuma hızı, ortam | : | 1500 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | : | 800 MB/s |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!