SanDisk SD UHS-I Card Reader
795,78 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
779,86 TL
(%2,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
SDDR-C531-GNANN
Havale
779,86 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
663,15 TL + KDV
| Marka | SANDISK |
| USB versiyonu | Tanımsız |
| Kapasite | Tanımsız |
| Uyumlu hafıza kartları | SD, SDHC, SDXC |
| Dahili | Hayır |
| Ürün rengi | Siyah |
| Aktarım hızı (Mb/sn) | 170 Mbit/s |
| Faal USB desteği | Evet |
| Tak ve kullan | Evet |
| Desteklenen ürünler | For use with CF Express card type B format |
| Arayüz | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) port miktarı | 1 |
| Genişlik | 31,8 mm |
| Derinlik | 8,13 mm |
| Yükseklik | 63 mm |
| Ağırlık | 13,61 g |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84719000 |
| Ağırlık | : | 13,61 g |
| Genişlik | : | 31,8 mm |
| Kapasite | : | Tanımsız |
| Marka | : | SANDISK |
| Yükseklik | : | 63 mm |
| Derinlik | : | 8,13 mm |
| Uyumlu hafıza kartları | : | SD, SDHC, SDXC |
| USB versiyonu | : | Tanımsız |
| Ürün rengi | : | Siyah |
| Tak ve kullan | : | Evet |
| Arayüz | : | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | : | 84719000 |
| Dahili | : | Hayır |
| Desteklenen ürünler | : | For use with CF Express card type B format |
| Aktarım hızı (Mb/sn) | : | 170 Mbit/s |
| Faal USB desteği | : | Evet |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) port miktarı | : | 1 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!