SAPPHIRE 11268-21-20G RX550 2GB 64B GDDR5 DVI-D,HDMI,DP AMD Ekran Kartı
8.492,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
8.323,04 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
11268-21-20G
Havale
8.323,04 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
7.197,37 TL + KDV
| İşlemci Tipi | AMD |
| Grafik İşlemci | RX 550 |
| Bellek Arayüzü | 64 bit |
| Ram (Sistem Belleği) | 2 GB |
| Bellek Tipi | GDDR5 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DVI-I | Yok |
| DP (Display Port) | 1 |
| mDP (mini Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | Yok |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Güç Gereksinimi | 225W |
| Sıvı Soğutma | Yok |
| Çekirdek Hızı Aralığı | 1001 MHz - 1500 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | 5.000 - 10.000 |
| Form Faktör | Normal |
| Ekran Kartı Fan Sayısı | 1 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4895106288355 |
Ürün Adı: SAPPHIRE 11268-21-20G RX550 2GB 64B GDDR5 DVI-D,HDMI,DP AMD Ekran Kartı
Ürün Kodu: 11268-21-20G
| EAN | : | 4895106288355 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 2 GB |
| HDMI | : | 1 |
| mDP (mini Display Port) | : | Yok |
| DP (Display Port) | : | 1 |
| VGA (Analog D-Sub) | : | Yok |
| İşlemci Tipi | : | AMD |
| Grafik İşlemci | : | RX 550 |
| Bellek Arayüzü | : | 64 bit |
| Bellek Tipi | : | GDDR5 |
| DVI-D | : | 1 |
| DVI-I | : | Yok |
| Sıvı Soğutma | : | Yok |
| Çekirdek Hızı Aralığı | : | 1001 MHz - 1500 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | : | 5.000 - 10.000 |
| Form Faktör | : | Normal |
| Ekran Kartı Fan Sayısı | : | 1 |
| Güç Gereksinimi | : | 225W |
| DirectX | : | 12 |
| OpenGL | : | 4.5 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!