SAPPHIRE 11268-03-20G RX550 2GB 128B GDDR5 HDMI,DVI-D,DP AMD Ekran Kartı
5.571,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
5.460,46 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
11268-03-20G
Havale
5.460,46 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
4.721,95 TL + KDV
HDMI / DVI-D / DP OC (UEFI) LITE
GPU 512 Stream Processors
14 nm
4th Graphics Core Next (GCN)
1206 MHz Boost Engine Clock
Memory 128 bit Memory Bus
GDDR5 Memory Type
1750 MHz, 7000 MHz Effective
2 GB Size
BIOS Support UEFI BIOS
Displays Maximum 3 Outputs
Output 1 x DVI-D
1 x HDMI
1 x DisplayPort 1.4
Resolution 3840x2160 (120Hz) Pixel DisplayPort Resolution
2560x1600 (60Hz) Pixel Dual Link DVI Resolution
3840×2160p (60 Hz) HDMI Resolution
API OpenGL® 4.5
OpenCL 2.0
DirectX® 12
Shader Model 5.0
GPU 512 Stream Processors
14 nm
4th Graphics Core Next (GCN)
1206 MHz Boost Engine Clock
Memory 128 bit Memory Bus
GDDR5 Memory Type
1750 MHz, 7000 MHz Effective
2 GB Size
BIOS Support UEFI BIOS
Displays Maximum 3 Outputs
Output 1 x DVI-D
1 x HDMI
1 x DisplayPort 1.4
Resolution 3840x2160 (120Hz) Pixel DisplayPort Resolution
2560x1600 (60Hz) Pixel Dual Link DVI Resolution
3840×2160p (60 Hz) HDMI Resolution
API OpenGL® 4.5
OpenCL 2.0
DirectX® 12
Shader Model 5.0
| İşlemci Tipi | AMD |
| Grafik İşlemci | RX 550 |
| Bellek Arayüzü | 128 bit |
| Ram (Sistem Belleği) | 2 GB |
| Bellek Tipi | GDDR5 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| DVI-I | Yok |
| DP (Display Port) | 1 |
| mDP (mini Display Port) | Yok |
| VGA (Analog D-Sub) | Yok |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Güç Gereksinimi | 400W |
| Sıvı Soğutma | Yok |
| Çekirdek Hızı Aralığı | 1001 MHz - 1500 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | 5.000 - 10.000 |
| Form Faktör | Normal |
| Ekran Kartı Fan Sayısı | 1 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 4895106282162 |
Ürün Adı: SAPPHIRE 11268-03-20G RX550 2GB 128B GDDR5 HDMI,DVI-D,DP AMD Ekran Kartı
Ürün Kodu: 11268-03-20G
| EAN | : | 4895106282162 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Ram (Sistem Belleği) | : | 2 GB |
| HDMI | : | 1 |
| mDP (mini Display Port) | : | Yok |
| DP (Display Port) | : | 1 |
| VGA (Analog D-Sub) | : | Yok |
| İşlemci Tipi | : | AMD |
| Grafik İşlemci | : | RX 550 |
| Bellek Arayüzü | : | 128 bit |
| Bellek Tipi | : | GDDR5 |
| DVI-D | : | 1 |
| DVI-I | : | Yok |
| Sıvı Soğutma | : | Yok |
| Çekirdek Hızı Aralığı | : | 1001 MHz - 1500 MHz |
| Bellek Hızı Aralığı (Efektif) | : | 5.000 - 10.000 |
| Form Faktör | : | Normal |
| Ekran Kartı Fan Sayısı | : | 1 |
| Güç Gereksinimi | : | 400W |
| DirectX | : | 12 |
| OpenGL | : | 4.5 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!