HI-LEVEL SSD 480GB 2.5'' 550/530 MB/s 7MM SATA3 6.0 GB/s Ultra Series HLV-SSD30ULT-480G
3.406,90 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
3.338,76 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
HLV-SSD30ULT-480G
Havale
3.338,76 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
2.887,20 TL + KDV
480GB 2,5" SATAIII 550-530 ULTRA SERI SSD
HI-LEVEL 480GB 2,5" SATAIII 550-530 ULTRA SERI SSD
HI-LEVEL 480GB 2,5" SATAIII 550-530 ULTRA SERI SSD
| Kapasite | 480 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | 550MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | 530MB/s |
| Arabirim | SATA 3 (6 GB/s) |
| Disk Tipi | SSD |
| İncelik | 7 mm |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 8698829033976 |
Ürün Adı: HI-LEVEL SSD 480GB 2.5'' 550/530 MB/s 7MM SATA3 6.0 GB/s Ultra Series HLV-SSD30ULT-480G
Ürün Kodu: HLV-SSD30ULT-480G
| EAN | : | 8698829033976 |
| Satış Garanti Süresi (ay) | : | 24 |
| Arabirim | : | SATA 3 (6 GB/s) |
| Kapasite | : | 480 GB |
| Sıralı Okuma Hızı | : | 550MB/s |
| Sıralı Yazma Hızı | : | 530MB/s |
| Disk Tipi | : | SSD |
| İncelik | : | 7 mm |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!