Sunlux XL-9310 1D Kablosuz Barkod Okuyucu
2.721,31 TL
Kdv Dahil (TEK ÇEKİM FİYATIMIZDIR)
Havale ile
2.666,88 TL
(%2,00 havale indirimi)
Kategori
Marka
Stok Kodu
2041092
Havale
2.666,88 TL
(%2,00 havale indirimi)
Fiyat
2.267,76 TL + KDV
| Kategori | Kablosuz Okuyucu |
| Marka | Sunlux |
| Işık Kaynağı | 650 nm görülebilir lazer diyod (VLD) |
| Tarama | 100 tarama/sn |
| Led | Var |
| Sesli Çalışma | Var |
| Desteklenen Arabirim | Klavye, RS-232C ve USB |
| Yazdırma Karşıtlığı | 30 (UPC/EAN 100) |
| Kablo | 2 Metre (Düz Kablo) |
| Giriş Voltajı | 12V |
| Batarya | 900 mAH |
| Çalışma Aralığı | 0 mm ~ 250 mm |
| Nem Oranı | 5 ~ 85 (Yoğunlaşmasız) |
| Işık Seviyesi | 5000 Lux (Güneş ışığı) |
| Darbe | 1,5 metre |
| Radyo | 433 Mhz ISM Frekansı |
| Boyutlar | 95 x 70 x 160mm |
| Işık Kaynağı | : | 650 nm görülebilir lazer diyod (VLD) |
| Kablo | : | 2 Metre (Düz Kablo) |
| Led | : | VAR |
| Marka | : | Sunlux |
| Radyo | : | 433 Mhz ISM Frekansı |
| Boyutlar | : | 95 x 70 x 160mm |
| Batarya | : | 900 mAH |
| Kategori | : | Kablosuz Okuyucu |
| Tarama | : | 100 tarama/sn |
| Darbe | : | 1,5 metre |
| Sesli Çalışma | : | Var |
| Desteklenen Arabirim | : | Klavye, RS-232C ve USB |
| Giriş Voltajı | : | 12V |
| Çalışma Aralığı | : | 0 mm ~ 250 mm |
| Nem Oranı | : | 5 ~ 85 (Yoğunlaşmasız) |
| Yazdırma Karşıtlığı | : | 30 (UPC/EAN 100) |
| Işık Seviyesi | : | 5000 Lux (Güneş ışığı) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!